Naga MarketsAUDCAD – po ustanowieniu 17.04. maksimum br. na poziomie 0.9613 para porusza się w trendzie spadkowym. Wczorajsza świeca dzienna objęła swoim zasięgiem świecę wtorkową tworząc formacje Objęcia Hossy (Outside Bar). W czasie dzisiejszych notowań pojawiła się dywergencja wzrostowa na wykresie dziennym oscylatora MACD.

AUDCAD – Objęcie Hossy i dywergencja wzrostowa

Gdy spojrzymy na wykres H4 – tu również mamy dywergencję wzrostową, która rozpoczęła się dobę wcześniej. Formacje typu Inside czy Outside Bar jeśli powstają na ważnym poziomie i są wspierane dywergencją maja dużą sprawdzalność, stąd oceniam prawdopodobieństwo rozpoczęcia korekty wzrostowej na duże.

#AUDCAD
AUDCAD H4 – dywergencja wzrostowa wskazuje na rozpoczęcie korekty wzrostowej

Najbliższym celem dla popytu może być strefa podaży zaczynająca się na poziomie 0.9170, ale aby to nastąpiło musi najpierw zostać skutecznie pokonane maksimum OB – 0.9136.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here