Naga MarketsKurs pary AUD/CAD niemal od dwóch miesięcy poruszał się w szerokim kanale wzrostowym. Ogólna tendencja na tej parze jest jednak spadkowa i ten trend powoli daje o sobie znać czego efektem jest na razie naruszenie, ale prawdopodobnie niebawem nastąpi wyjście dołem z tej formacji.

Wczoraj miały miejsce silne spadki, które przełamały dolną krawędź. Od rana trwa odrabianie strat, choć długie górne cienie świec w tym miejscu mogą wskazywać, że jest to tylko tzw. re-test czyli niewielka korekta już po wybiciu dolnej krawędzi. Dodatkowo mamy na tym poziomie strefę oporu wynikającą z dwóch ostatnich dołków. Pin bar powstały w takim miejscu wskazywałby na odrzucenie tego poziomu. Generalnie sytuacja wygląda prospadkowo i jeżeli dojdzie do spadków to najbliższym celem będą kolejne daw dołki czyli okolice 0,9260.

Sprawdź warunki handlowe u brokera XM – Wygodne wpłaty, bonus bez depozytu oraz ochronę przed ujemnym saldem!

acConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAUDJPY – kierunek ruchu 82.00
Następny artykułPołudniowy przegląd rynku – inflacja CPI w górę
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here