Naga MarketsAUD/USD – w kanale spadkowym - analiza dla początkującychNotowania na parze AUD/USD mogą być ciekawe, ze względu na dużych różnicach między krajami Antypodów a niemal całą resztą świata, jeżeli chodzi o walkę z koronawirusem. Podczas, gdy kolejne kraje wprowadzają dodatkowe obostrzenia, a nawet przymierzają się do powrotu lockdownu, na drugim końcu świata mamy odwrotną sytuację. Nowa Zelandia oraz Australii to kraje, które świetnie poradziły sobie z pandemią notują obecnie nieliczne przypadki nowych zakażeń.

  • Mocny III kwartał PKB w Australii?
  • Antypody lepiej radzą sobie z pandemią

Lockdown więc nie grozi obecnie Australii, a też waluta ta może zyskiwać na działaniach Banku Centralnego, a w zasadzie ich braku. Dotąd bowiem płynęły sygnały o kolejnej obniżce stóp procentowych, jednak ostatnio retoryka się zmieniła i BoA płyną sygnały o pozytywnym zaskoczeniu odczytem PKB za III kwartał.

W kanale spadkowym

Aby jednak kurs AUD/USD zaczął rosnąć, potrzeba uspokojenia globalnych nastrojów, co stonuje nieco umocnienia amerykańskiej waluty. Na wykresie, jeżeli upadnie wsparcie przy 0,70, kurs zapewne skieruje się na dolne krawędzie kanału i na odbicie trzeba będzie poczekać.

audusd

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here