Naga MarketsW ostatniej analizie pary walutowej AUD/USD zwracałem uwagę na niedźwiedzią formację Outside Bar jaka utworzyła się na wykresie tygodniowym. Wtedy też główny cel dla spadków ustalony został na 0.7050.

Notowania zrealizowały cel w ciągu dwóch tygodni od utworzenia formacji objęcia. Sporo wydarzyło się natomiast w trakcie ubiegłego tygodnia. Flash crash na parach z jenem odbił się także na innych walutach, w tym na dolarze australijskim, który znacznie się osłabił.

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, kurs przetestował najpierw wsparcie na 0.7020, a następnie 0.6827. Co istotne, ten drugi poziom wyznaczał minima z 2016 roku. Niższe poziomy cenowe widoczne były ostatnio w marcu 2009 roku.

Test wspomnianych wyżej poziomów wsparcia okazał się pozytywny, cena odrobiła bowiem całość strat, a ponadto zamknięcie tygodnia miało miejsce na poziomie wyższym od otwarcia. Możliwe zatem, że czeka nas dalsze odreagowanie, gdzie ponownie do gry wkracza opór na 0.7343.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here