Naga MarketsNotowania dolara australijskiego do greenbacka umacniały się od 10 lipca, aż do wczorajszej sesji, kiedy na rynek wkroczyli sprzedający. Podaż pojawiła się w nieprzypadkowy miejscu, bo na oporze w obrębie 0,7050, który wcześniej sprawdzał się także w roli wsparcia.

Jak widać na wykresie dziennym AUD/USD poniżej, cena nakreśliła niedźwiedziego outside bara, który wskazuje na potencjał do spadków. W przypadku realizacji tego scenariusza, najbliższe wsparcie widoczne jest w okolicach 0,6915.

Alternatywnie, trwałe wybicie wczorajszych maksimów i pokonanie strefy oporowej w obrębie 0,7050 otwierałoby drogę dalszym wzrostom. Kolejnym celem byków mogłaby być strefa w okolicach okrągłego poziomu 0,7200, która skupia maksima z lutego i kwietnia br.

Spekulujący na parch z dolarem amerykańskim powinni dziś zwrócić uwagę na poniższe publikacje ze Stanów Zjednoczonych:

  • zezwolenia na budowę (za czerwiec)
  • zapasy ropy naftowej
  • beżowa księga.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs AUD/USD - wykres dzienny - 17 lipca 2019
Kurs AUD/USD – wykres dzienny – 17 lipca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here