Naga MarketsAUD/USD kończy korektę. Kolejny cel przy 0,7380 - analiza dla początkującychBardzo mocne w ostatnim czasie są waluty Antypodów. Dolar australijski systematycznie odrabia straty od końca marca, kiedy doszło do ekstremum spadków wywołanych wybuchem pandemii koronawirusa. Druga z walut regionu czyli dolar nowozelandzki został wczoraj wsparty świetnymi danymi z rynku pracy. Stopa bezrobocia wyniosła tylko 4%. Co istotne, walutom tym nie szkodzą np. doniesienia o lokalnym zamykaniu gospodarki np. zamykanie granic w stanie Queensland czy wcześniej w stanie Victoria.

  • Waluty Antypodów nadal w formie
  • Słaby dolar sprzyja wzrostom na AUD/USD

Być może rynki przyzwyczaiły się, że to właśnie te dwa kraje najlepiej poradziły sobie z pierwszą falą zakażeń i teraz także bardzo szybko podejmują odpowiednie działania. Ważne jest także to, że nieźle z pandemią poradziły sobie Chiny, a wszelkie lepsze dane z ich gospodarki mają przełożenie na kurs dolara australijskiego.

Mocny trend na W1

Do tego dochodzi odwrót do amerykańskiej waluty i na wykresie AUD/USD mamy solidne wzrosty. Ciekawie wygląda układ tygodniowy, gdzie cena zmierza do kolejnego oporu przy 0,7380.

audusd

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here