Naga MarketsAUD/NZD odbija od oporu kanału. Cel na 1,0720?Kurs dolara australijskiego do nowozelandzkiego już ponad miesiąc tworzy coraz niższe dołki i szczyty. Co więcej można powiedzieć o akcji cenowej na AUD/NZD?

  • Ruch na południe przybrał formę kanału
  • Celem dla spadków może być wsparcie przy 1,0720

Kurs AUD/NZD pozostaje w kanale spadkowym

Po nieudanym ataku na opór przy 1,1000, kurs pary walutowej AUD/NZD sukcesywnie zmierza na południe. Ruch ten przybrał formę kanału widocznego na poniższym wykresie dziennym

Zobacz też: Wyznaczanie wsparcia oporu powinno być łatwe. Te kroki Ci w tym pomogą

Na koniec ubiegłego tygodnia notowania osunęły się do ważnego obszaru przy 1,0720, gdzie wsparcie horyzontalne zbiegło się z dolnym ograniczeniem kanału. Rezultatem było odbicie, które skierowało cenę do strefy przy 1,0830. Nieznacznie ponad tym poziomem przebiega dodatkowo opór horyzontalny (1,0830).

W środę i czwartek widać było niezdecydowanie uczestników rynku, na które wskazywały świece z niewielkim korpusem i długimi cieniami. Dziś natomiast obserwujemy przełamanie minimów tych świec wskazujące na przewagę strony podażowej.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych. Sprawdź warunki brokera.

Cena pozostałą zatem w kanale, a najbliższy kluczowy cel dla spadków stanowi teraz wsparcie horyzontalne przy 1,0720.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here