Naga MarketsDolar nowozelandzki (NZD) kolejną sesję umacniał się do AUD, co zaowocowało spadkiem na parze walutowej AUD/NZD, której zamknięcie miało miejsce pod dołkiem z 6 lutego. Tym samym cena wyznaczyła nowe minima w tym miesiącu.

W środę poznaliśmy decyzję Banku Rezerw Nowej Zelandii odnośnie stóp procentowych i polityki monetarnej. Stopy procentowe pozostały na poziomie 1,75%, a zatem zgodnie z oczekiwaniami rynków. Spodziewano się natomiast bardziej gołębiego komunikatu ze strony banku centralnego, a jego brak doprowadził do umocnienia dolara nowozelandzkiego w stosunku do głównych walut, w tym do dolara australijskiego.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, spadki na AUD/NZD doprowadziły do przełamania kluczowego poziomu wsparcia na 1.0432, które spełniało swą rolę od grudnia 2018 roku. Wczorajsze wybicie można także traktować jako powrót do trendu spadkowego, który trwa od czasu ustanowienia szczytu w sierpniu ubiegłego roku.

Jeśli tendencja spadkowa się utrzyma, sprzedający mogą spychać notowania w kierunku dołka na 1.0120 jaki utworzył się po flash crashu. W przypadku cofnięć traderzy mogą obserwować przełamany poziom wsparcia (1.0432) oraz kanał średnich EMA 10/20 i tam wypatrywać oznak powrotu do spadków.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Dolar nowozelandzki (NZD) kolejną sesję umacniał się do AUD, co zaowocowało spadkiem na parze walutowej AUD/NZD


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here