Naga MarketsW trakcie wtorkowego handlu AUD/USD porusza się w górę w związku z posiedzeniem Banku Rezerw Australii, który utrzymał zgodnie z oczekiwaniami główną stopę procentową na poziomie 2%. Prognozy gospodarcze według RBA wyglądają coraz korzystniej, a warunki rozwoju ekonomicznego stabilizują się.

DEC-1-AUDUSD-V1

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Sprawdź nowe spready w HotForex![/pullquote]

Jeżeli chodzi o sytuację na rynku walutowym Reserve Bank of Australia twierdzi, że „AUD dopasowuje się do silnych spadków kluczowych rynków towarowych”. Od strony technicznej mierzony ruch od dołków wrześniowych 0.6940 do październikowych szczytów 0.7380 cały czas może się zrealizować – szczególnie, że cena regularnie zwiększa swoją wartość po osiągnięciu listopadowych dołków (0.7015). Jeżeli notowaniom uda się utrzymać powyżej 61,8% zniesienia Fibo okolic 0.7290, wtedy rynek będzie mógł liczyć na re-test październikowych szczytów (0.7360) i potencjalne rozszerzenie ruchu w kierunku 0.7450.

Antypody nadal dominują sesję

W południowym przeglądzie rynku informowaliśmy, że AUD oraz NZD (waluty Antypodów) są najsilniejszymi w trakcie dzisiejszej sesji. Sytuacja nadal nie uległa zmianie, a wzrosty zostały jedynie poszerzone, co widać na wykresie poniżej. Co do pozostałych walut, ruchy są raczej dosyć ograniczone – tracą jedynie właśnie do dolara australijskiego i nowozelandzkiego. Wzrastać próbuje również EUR – zyskują do USD, GBP, JPY, CAD i CHF.

waluty 01.12
Samodzielnie śledź zmiany wartości głównych par walutowych!


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here