Naga MarketsAUD/CAD – szanse na wybicie górą z konsolidacji - analiza dla początkującychWczorajsze bardzo pozytywne i zaskakujące dane z USA dotyczące odbicia na rynku pracy, są kolejnymi po wcześniejszych indeksach nastrojów w przemyśle, które potwierdzają spore szanse na dynamiczne odbicie w gospodarce. Po za tym, wczoraj media donosiły o udanych badaniach nad szczepionką, którą już podano człowiekowi. Takie informacje powinny nieco rozwiewać obawy dotyczące pandemii, a te są głównym czynnikiem hamującym dalszy wzrost cen ropy naftowej. Podobnie jak dane, które bezpośrednio dotyczą ropy naftowej czyli ilość surowca przechowywana na tankowcach.

  • Dobre dane dla rynku ropy naftowej bez wpływu na kurs
  • Mocniej na dane gospodarcze reaguje AUD
  • Na wykresie szansa wybicia z konsolidacji

Najnowsze dane wskazują na ich opróżnianie, co sugeruje rosnący popyt. Kurs ropy traci jednak impet, co wskazuje, że być może po tak dużym odbiciu potrzeba będzie korekta, a to może oznaczać słabość dolara kanadyjskiego. Lepsze nastroje przełożyły się silniej na waluty Antypodów.

Kurs AUD/CAD w konsolidacji

W związku z tym, wydaje się, że jeżeli apetyt na ryzyko utrzyma się, być może warto oczekiwać wybicia na parze AUD/CAD górą, mimo już dokonanych sporych wzrostów.

audcad

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here