Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDCAD poruszają się w trendzie wzrostowym o czym świadczą dołki i szczyty, które na wykresie dziennym rysują się na coraz wyższych poziomach. Jak widać poniżej, cena dotarła w tym tygodniu do zniesienia 61,8% całego ruchu wzrostowego zapoczątkowanego na poziomie 0,9315.

Zniesienie 61,8% wypada w okolicach 0,9409 i stanowiło “linię na piasku” dla kupujących. Utworzony wczoraj ponad tym poziomem byczy Outside Bar daje szansę na kontynuację ruchu wzrostowego.

AUD/CAD - wykres dzienny - 4 kwietnia 2019
AUD/CAD – wykres dzienny – 4 kwietnia 2019

Ponadto, wsparcie blisko 0,9409 było ważne jeszcze z jednego powodu. Jak bowiem widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, jest to ekspansja 161,8% ruchu spadkowego ABC. Można zatem było oczekiwać, że wraz ze zniesieniem, obszar w tych okolicach będzie stanowił silne wsparcie.

Jaki scenariusz mogą teraz przyjąć traderzy? Z perspektywy wykresu 4-godzinnego można oczekiwać na zniesienie trwającego właśnie impulsu wzrostowego do poziomu 38,2% i tam wypatrywać okazji zakupowych. Cel dla ewentualnych pozycji długich wynikał będzie wtedy z ekspansji (zasięgów) Fibonacciego. Warto przy tym mieć na uwadze kluczową strefę oporową blisko 0,9560/67.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

AUD/CAD - wykres 4-godzinny - 4 kwietnia 2019
AUD/CAD – wykres 4-godzinny – 4 kwietnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here