Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Rzut oka na rynek, czwartek 26 stycznia:

  • Kontrakty na indeks S&P500 przetestowały dzisiaj historyczny szczyt na poziomie 2299 punktów.
  • Spółka Whirlpool (NYSE, ticker: WHR) przedstawiła mieszane dane kwartalne. Z jednej strony zysk na akcję EPS wyniósł 4,33$ i był gorszy od prognozy 4,39$. Z kolei dochód kwartalny był lepszy od oczekiwań i wyniósł 5,7 mld dolarów (prognoza 5,6 mld dolarów).
  • Spółka Comcast (NASDAQ, ticker: CMCSA) przedstawiła kwartalne dane. Zysk na akcję EPS 0,89$ (0,02$ powyżej prognozy). Dochód kwartalny 21 mld dolarów (prognoza 20,68 mld dolarów).
  • Donald Trump już po 6 dniach prezydentury zdążył pokazać, że pamięta o swoich obietnicach wyborczych. Wycofał USA z porozumienia TPP oraz podpisał zarządzenia budowy muru i opodatkowania stanów, które nie walczą wystarczająco z nielegalnymi imigrantami.
  • Johnson & Johnson (NYSE, ticker: JNJ) poinformowała w czwartek o zamiarze przejęcia spółki Actelion za 30 mld dolarów.

Kolejną spółką, która przedstawiła swoje wyniki jest AT&T (NYSE, ticker: T). Zysk na akcję EPS zgodny z prognozą 0,66$. Natomiast dochód kwartalny 41,8 mld dolarów był gorszy od prognozy 42,04 mld dolarów.

Wyniki skomentował Randall Stephenson CEO firmy: „2016 rok był rokiem transformacji dla spółki AT&T. Osiągnęliśmy nasze cele i zostaliśmy globalnym liderem łączącym branże telekomunikacyjną i media z technologią. Uruchomiliśmy usługę DIRECTV NOW, która jest naszym innowacyjnym serwisem streamingowym. Zaszokowaliśmy przemysł i zmieniliśmy rynek pozyskując spółkę Time Warner. To wszystko spowodowało, że wracamy dla naszych inwestorów jako firma o znacząco wyższej wartości”.

Techniczna sytuacja na wykresie AT&T

Bardzo dużo dzieje się od początku 2016 roku na wykresie spółki. Najpierw nastąpiło wyłamanie górnego ograniczenia formacji klina, wewnątrz której cena poruszała się przez 4 lata (wykres W1). Następnie w lipcu 2016 roku przetestowany został opór na poziomie 43.50$ i tam nastąpiła korekta, która doprowadziła cenę do wsparcia na poziomie 36$.

Obecnie cena akcji ponownie zbliża się do oporu w rejonie 43.50$. Trwałe przełamanie tego poziomu da zielone światło do nowego impulsu wzrostowego. Gdyby jednak to podaż przejęła kontrolę istotne wsparcia znajdują się na poziomach: 36.50$, 36$.

Wykres AT&T dla interwału D1.

Bezpłatny webinar – Jak przezwyciężyć straty i przekuć je w sukces.

Wykres AT&T dla interwału W1.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here