Naga MarketsPierwsza majowa sesja na Wall Street przyniosła odbudowę popytu, dzięki której główne amerykańskie indeksy powróciły w rejon ważnych oporów. Popyt będzie próbował dziś walczyć o negację wniosków płynących po czwartkowej sesji. Natomiast podaż musi je potwierdzić i postarać się sprowadzić rynek poniżej ostatnich minimów.

W tej dość interesującej sytuacji technicznej amerykańskich indeksów proponuję przyjrzenie się wykresom trzech spółek, którymi można handlować za pośrednictwem brokera ACFX.

Jako pierwszy wykres, który chciałbym zaprezentować jest AT&T w interwale godzinowym.

AT&T - wykres H1
AT&T – wykres H1

Po przedstawionych wynikach finansowych za pierwszy kwartał 2015 roku spółka 23 kwietnia ruszyła mocno na północ. Następnie został narysowany pro wzrostowy trójkąt i wybicie z niego. Aktualnie cena powróciła do poziomu górnego ograniczenia wspomnianej formacji. Już podczas piątkowej sesji na tych poziomach dało się zauważyć większy popyt. Jeśli wsparcie nie zostanie utracone to można się spodziewać z tych poziomów kolejnej wzrostowej fali.

Równie ciekawą propozycją może być też HEWLETT-PACKARD.

HEWLETT-PACKARD - wykres H4
HEWLETT-PACKARD – wykres H4

Na wykresie H4 od 6 marca kształtowała się formacja przypominająca swoim kształtem oRGR. Aktualnie cena znajduje się na poziomach bardzo zbliżonych do linii szyi. Jeśli w najbliższych godzinach nie zobaczymy cofnięcia się popytu z tego miejsca będzie można liczyć na przełamanie oporu. Minimalny zasięg wynikający z realizacji wspomnianej formacji to dolne ograniczenie luki cenowej z 25 lutego.

Ostatnią przygotowaną na dziś propozycją jest MERCK.

MERCK - wykres H1
MERCK – wykres H1

Spółka po publikacji raportu finansowego za pierwszy kwartał 2015 roku otworzyła się 28 kwietnia sporą luką cenową. Od tego czasu wzrosty nie są kontynuowane, a tworzona jest wąska konsolidacja. Wybicie w którąś ze stron powinno wskazać kierunek ruchu na kolejne dni.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here