Naga MarketsPiątkowa sesja przyniosła umocnienie na rynku w USA. Przypomnę, że szeroki indeks S&P500 zyskał 0,90%. W pierwszym dniu nowego tygodnia jest szansa na kontynuację wzrostów jednak pamiętać trzeba, że powoli zbliżamy się do szczytów z końcówki lutego.
Przed poniedziałkiem na Wall Streat proponuję przyjrzeć się moim trzem propozycjom.
Pierwsza z nich to AT&T, czyli amerykańskie przedsiębiorstwo z branży telekomunikacyjnej.

AT&T - wykres H1
AT&T – wykres H1

Ostatnia sesja przyniosła w początkowej fazie umocnienie. Niestety druga jej połowa to już oddanie całości wzrostów. W efekcie ponownie znaleźliśmy się na wykresie w rejonie ważnego wsparcia. W przypadku jego pokonania w zasięgu powinny znaleźć się poziomy minimów z 18 marca.
Drugą ciekawą w mojej opinii spółką jest w tym momencie Home Depont, czyli amerykańska sieć hipermarketów.

HOME DEPONT - wykres H1
HOME DEPONT – wykres H1

Kurs obecnie porusza się w rejonie maksimów obecnej hossy. Są to poziomy maksymalne z 24 lutego. W piątek wartość akcji przykleiła się do tych poziomów tworząc wąską konsolidację. Takie zachowanie zazwyczaj premiuje kupujących. Wyjście w górę powinno doprowadzić do nowej fali wzrostów.
Bardzo mocno na północ porusza się w ostatnich kilku dniach IBM, czyli jeden z najstarszych koncernów informatycznych.

IBM - wykres H1
IBM – wykres H1

Cena dość szybko zbliża się do bardzo ważnego poziomu ok. 165 USD. Jego przebicie może stwarzać dużą okazję transakcyjną. Opór ten jest widoczny na kilku wykresach. Poczynając od H1, a kończąc na D1. Szczególnie istotny jest w dłuższej perspektywie ze względu na ilość punktów stycznych i konsekwencje jakie rodziłoby jego pokonanie.


2015.03.20 - ACFX - baner

Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here