Naga MarketsŚroda na Wall Streat była bardzo słabym dniem. Jeśli ktoś jeszcze nie przeczytał o tej mocno spadkowej sesji zapraszam tutaj>>
Taniało wiele obserwowanych przeze mnie walorów, łamiąc przy okazji kolejne wsparcia.
Pierwszym z nich, na który chciałbym dziś zwrócić uwagę jest amerykańskie przedsiębiorstwo telekomunikacyjne. AT&T na początku tego tygodnia miało szansę poruszać się na północ. Jednak jedna z poniedziałkowych świec na wykresie godzinowym załamała tą tendencję.

AT&T - wykres H1
AT&T – wykres H1

W efekcie wybicie z ubiegłej środy zostało zanegowane, a obecnie kurs spadł w rejon ważnych wsparć. Ich przełamanie może generować średnioterminowe sygnały sprzedaży.
W ciekawym miejscu wczorajsze spadki zatrzymały się też w przypadku ALTRIA GROUP.

ALTRIA GROUP - wykres H1
ALTRIA GROUP – wykres H1

Poziom 50,13 USD to minima z 18 marca. Jeśli rynek w tym miejscu wykonałby zwrot, a wsparcie byłoby bronione, powstałaby potencjalna szansa na powstanie formacji podwójnego dna. Natomiast w momencie utraty tego poziomu wygenerowany zostanie sygnał sprzedaży.
Relatywną siłą na tle rynku popisała się wczoraj spółka z branży napojów bezalkoholowych. COCA-COLA straciła tylko nieznacznie i w dalszym ciągu porusza się wewnątrz wyznaczonego kanału wzrostowego.

COCA-COLA - wykres H1
COCA-COLA – wykres H1

Jeśli udałoby się zachować tą relatywną siłę oraz obronić dolne ograniczenie kanału potencjalnie może pojawić się okazja do pokonania szczytu z wtorku i wyjścia w kierunku luki z 10 marca. W przypadku utraty dolnego ograniczenia kanału pojawi się sygnał, że i na tym walorze dominujący głos przejęli sprzedający.


Potencjalne tematy na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here