Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Atrem świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie automatyki przemysłowej, elektroenergetyki oraz klimatyzacji, zwłaszcza przy projektowaniu, budowaniu nowych lub modernizowaniu istniejących dużych obiektów oraz ich uruchamianiu.

atrem

Spółka rosła wczoraj o ponad 7% na przyzwoitych obrotach pokazując kolejny raz sporą siłę względem szerokiego rynku. Wczorajszy atak kupujących był udanym atakiem na ponad roczne maksima. Prawdopodobieństwo wyłamania kluczowej strefy oporu 6,40 – 6,50 zł znacząco wzrosło. Uporanie się z tym poziomem w rzeczywistości otwiera drogę do powrotu na szczyt w rejonie 8,70 zł.tokeneo

IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Firma nie należała co prawda do „gorących” podczas wczorajszej sesji, jednak może niebawem ponownie taką się stać. Po niezwykle silnym impulsie wzrostowym nastał czas korekty, która trwa już ponad 2 miesiące i zniosła około połowy ruchu wzrostowego. Analiza obrotów wskazuje, że może to być tylko ruch korekcyjny. Wczoraj cena spadła poniżej kluczowego poziomu 1 zł lecz wsparcie to przynajmniej na razie zostało wybronione. Jest to bardzo ważne wsparcie i jeżeli kupujący nie powrócą w najbliższym czasie to kolejna taka okazja może pojawić się dopiero przy 0,85 zł. Pierwszy raz o nadchodzących wzrostach pisaliśmy 20 marca.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza Ichimoku GBPUSD i USDCHF 4 czerwca 2015
Następny artykułAnaliza środowej sesji na niemieckim indeksie. DAX zyskał po decyzji EBC.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here