Naga MarketsatmNaczelnik Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu po rozpatrzeniu odwołania ATM Grupa postanowił uchylić w całości decyzję dotyczącą zobowiązania podatkowego w podatku dochodowym od osób prawnych (PIT) za 2014 r. w kwocie 5 822 668 zł i umorzyć postępowanie w tej sprawie, podała spółka.

ATM Grupa: Naczelnik DUCS umorzył postępowanie ws. podatku CIT za 2014 r.

“Zarząd ATM Grupa S.A. otrzymał decyzję od naczelnika Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu. Naczelnik DUCS poinformował w niej, że rozpatrzył odwołanie emitenta z dnia 16 października 2019 r. od decyzji naczelnika DUCS z dnia 30 września 2019 r. w sprawie określenia zobowiązania podatkowego w podatku dochodowym od osób prawnych za 2014 r. w kwocie 5 822 668 zł oraz że postanowił uchylić w całości ww. decyzję i umorzyć postępowanie w sprawie. Decyzja jest ostateczna i podlega wykonaniu” – czytamy w komunikacie.

ATM Grupa jest największym niezależnym producentem telewizyjno-filmowym w Polsce. Działa od 1992 roku i jako jedyna w branży posiada status spółki publicznej notowanej na warszawskiej giełdzie.

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here