Naga MarketsPodstawowym przedmiotem działalności Atende SA jest szeroko rozumiana integracja systemów teleinformatycznych oraz integracja infrastruktury technicznej, w tym infrastruktury centrów danych.

atende w1

Wykres tygodniowy obejmujący pełną historię notowań wskazuje na trwający od marca ubiegłego roku trend spadkowy. Oznaką zakończenia wcześniejszego trendu wzrostowego było zejście ceny poniżej poziomu ostatniego dołka z 12 maja 2014 roku. W ten sposób wytworzyła się nowa struktura coraz niżej położonych dołków i szczytów. Układ ten trwa nadal i można go nawet opisać krawędziami kanału spadkowego. Kluczowa jest strefa 2,65 – 2,70 zł. Był to najpierw poziom wsparcia, od którego cena odbijała się do góry, a obecnie pełni rolę ważnego oporu. Aktualnie, cena znajduje się pod oporem i pod górną krawędzią. Wydaje się więc, że wybicie zielonej linii łączącej kilka ostatnich dołków, może być impulsem do dalszych spadków.

atende d1

Wykres dzienny pokazuje, że obecny ruch boczny może być tylko pewną korektą po impulsie spadkowym z początków listopada ubiegłego roku. Jest to bardzo mało dynamiczna, tendencja boczno – spadkowa. Wydaje się więc, że bardziej prawdopodobne są spadki lub dalszy marazm. Pierwszą strefę wsparcia, przy której można ponownie przyjrzeć się spółce jest okolica 2,10 zł. Jeżeli popyt nie uaktywni się w tym miejscu i cena dalej będzie spadać to z wysokim prawdopodobieństwem będzie można założyć, że kurs będzie zmierzał w stronę kluczowego wsparcia, a zarazem dolnej krawędzi kanału w rejonie 1,65 zł. Podsumowując, odradzam kupno tych akcji na podstawie analizy technicznej, prognozując spadki lub w najlepszym wypadku swego rodzaju „zamrożenie kapitału”. Sytuacja może ulec zmianie dopiero po wybiciu górą oporu 2,65- 2,70 zł czyli równocześnie górnej krawędzi kanału spadkowego.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here