Naga MarketsatariFundacja Litecoina ogłosiła, że rozpoczyna współpracę z Atari, kultową firmą gier komputerowych. Ponoć kryptowaluta będzie środkiem płatniczym na platformie giganta.

  • Producent gier łączy siły z Fundacją Litecoina.
  • Zakres współpracy ma być ponoć szeroki i dot. też działań reklamowych.

Atari + litecoin = ?

– Dziś fundacja Litecoina nawiązuje wszechstronne partnerstwo z Atari, jedną z najbardziej znanych marek konsumenckich i producentów rozrywki na świecie. Partnerstwo między Atari i Fundacją Litecoin rozciąga się na wiele obszarów, w tym wykorzystanie litecoina na różnych platformach gier w ekosystemie Atari, a także na inne potencjalne przedsięwzięcia, takie jak wspólne merchandising – napisała fundacja na swojej stronie.

Atari to firma, która stoi za wręcz historycznymi grami, takimi jak “Asteroidy” czy “Wąż”. Na swojej platformie, na której można przypomnieć sobie te oldschoolowe produkcje, będzie ponoć można wkrótce płacić litecoinem. Kryptowaluta stanie się również opcją płatności za nową konsolę do gier VCS. Ta ma być hybrydą PC i konsoli, “która pozwoli użytkownikom nie tylko grać w setki nowoczesnych i klasycznych gier wideo oraz przesyłać strumieniowo wideo 4K, ale także umożliwi użytkownikom tworzenie i przesyłanie własnych gier i aplikacji, z których mogą korzystać inni.”

Wielu z nas pamięta dorastanie i granie w gry Atari – powiedział Charlie Lee, dyrektor zarządzający Fundacji Litecoina. – Wspaniale jest widzieć, jak litecoin jest używany na różne sposoby w ekosystemie [firmy], od zakupu nowej konsoli do gier, po sposób inwestowania w tokeny. Fundacja Litecoin jest podekscytowana, widząc możliwości, jakie takie partnerstwo daje nie tylko litecoinowi i kryptowalutom, ale także branży gier – dodał.

Token firmy

Warto dodać, że na rynku ma pojawić się token giganta z rynku gier. Jego uruchomienie planowane jest obecnie na wrzesień 2020 r. Ponoć firma ma mieć swoją własną sieć blockchain.

Atari to wręcz kultowa firma z rynku gier. Jest właścicielem ponad 200 gier i franczyz. Swoje biura posiada m.in. w Nowym Jorku i Paryżu.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here