Naga MarketsGra komputerowa Atari 2600
Atari, marka z wieloletnią historią jeśli chodzi o komputery i gry wideo zdecydowała się na utworzenie własnego ICO. Atari token, bo o nim mowa, to kryptowaluta, w oparciu o którą działać ma zdecentralizowana platforma dająca dostęp do różnego rodzaju cyfrowej rozrywki.

Oprócz cyfrowej rozrywki w postaci gier wideo, muzyki i filmów, Atari token służyć ma także wirtualnym kasynom, które zamierza otworzyć Pariplay. Firma Pariplay podpisała już nawet umowę z Atari.

Okazuje się, że oprócz Atari token, firma wyemituje także “Pong Token”, by podkreślić atrakcyjność swojej oferty. Token ten swoją nazwą nawiązuje do do wydanej w 1972 roku gry komputerowej będącej symulacją tenisa stołowego.Zobacz też: Kodak ogłasza opóźnienie ICO

Poniżej jeszcze fragment informacji prasowej od CEO Atari – Freda Chesnaisa:
“Technologia Blockchain ma zająć bardzo ważne miejsce w naszym otoczeniu i przekształcić, jeśli nie zrewolucjonizować, obecny ekosystem gospodarczy, szczególnie w sektorze gier wideo i transakcji internetowych. Biorąc pod uwagę nasze technologiczne atuty w studiach deweloperskich oraz globalną reputację marki Atari, mamy szansę na atrakcyjną pozycję w tym sektorze. Naszym celem jest zajmowanie strategicznych pozycji przy ograniczonym ryzyku gotówkowym, tak by zoptymalizować aktywa i markę Atari.”


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here