Naga MarketsFirma Atari z siedzibą w Kalifornii nawiązała współpracę z giełdą Bitcoin.com. To na tej platformie będzie można kupić ATRI firmy. Token trafi do sprzedaży w kolejnym miesiącu.

  • Atari rozpoczyna współpracować z Bitcoin.com.
  • Chodzi o sprzedaż i dystrybucję ATRI, tokenu firmy.

Atari na rynku blockchaina

Uznawana na całym świecie za pioniera interaktywnej rozrywki, firma stojąca za klasycznymi grami wideo, takimi jak “Pac-Man”, obecnie mocno stawia na technologię blockchain. Tworzy swój token, który będzie miał realne zastosowanie w branży gier wideo. W komunikacie prasowym Grupa Atari ogłosiła teraz, że ​​wybrała już nawet giełdę, na której będzie można kupić jej tokeny. Chodzi o Bitcoin.com. Sprzedaż ATRI ma się rozpocząć w listopadzie.

Początkowo Atari planuje używać tokenów na rynkach, na których ma już ugruntowaną pozycję, w tym w grach wideo i grach opartych blockchainie. Prezes Atari Chain, Frédéric Chesnais, mówi, że firma ma duże plany dotyczące ATRI.

– Naszym celem jest dalsze dodawanie przypadków użycia w branży i sponsorowanie wyłaniającego się ekosystemu skupionego wokół tokenu Atari i marki Atari – powiedział. Dodał, że firmę interesują “nowe rodzaje zdecentralizowanych usług w łańcuchu bloków”.

Podczas gdy firma podkreśla, że ​​jej token stara się wzmocnić przestrzeń gier wideo,  wartości ATRI nie jest jeszcze jasna. Zweryfikują ją inwestorzy, gdy tylko pojawi się on na giełdzie.

Bitcoin.com będzie sprzedawało ATRI

Sprzedaż publiczna zostanie rozpoczęta na giełdzie Bitcoin.com na początku listopada. Token kupić będą mogli użytkownicy, którzy przeszli weryfikację i procesy “Poznaj swojego klienta” (KYC) i te dot. przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML).

Podczas sprzedaży użytkownicy mogą kupić token Atari za pomocą głównych kryptowalut, takich jak bitcoin, ether, litecoin i bitcoin cash. Atari planuje wprowadzić ATRI na wiele innych platform, aby zapewnić większą płynność. Nie jest jednak jeszcze jasne, które giełdy będą chciały oferować projekt.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here