Naga MarketsAtal: Zakątek Dąbie – nowoczesny projekt w bliskim sąsiedztwie centrum KrakowaATAL, ogólnopolski deweloper, rozpoczął realizację projektu Zakątek Dąbie. To kolejna inwestycja dewelopera na mapie Krakowa, która zostanie wybudowana w pobliżu centrum miasta, przy ul. Bajecznej w dzielnicy Grzegórzki. Bliskość Starego Miasta, Kazimierza i Bulwarów Wiślanych sprawiają, że przyszli mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej i terenów rekreacyjnych.

Atal rozpoczął realizację projektu Zakątek Dąbie

W projekcie zaplanowano 121 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych metrażach. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 10 250 zł brutto. Projekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nabywców, wstępną rezerwacją jest już objętych ponad 50% lokali.

Te artykuły również Cię zainteresują
Najnowsza krakowska inwestycja ATAL odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających inwestorów – zarówno prywatnych poszukujących mieszkań dla siebie, jak i biznesowych szukających lokum z myślą o jego wynajmie. Kompleks tworzy siedmiokondygnacyjny budynek, w którym powstanie 121 mieszkań o funkcjonalnie zaprojektowanych, zróżnicowanych i ergonomicznych wnętrzach. W ofercie są lokale o szerokiej gamie metraży – od 31,43 do 119,05 mkw. – oraz układach od jednego do pięciu pokoi. W inwestycji zaprojektowano garaż podziemny z 147 miejscami postojowymi dla samochodów (w tym miejsca tradycyjne i stanowiska na platformach). Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą schowki i komórki lokatorskie.

Zakątek Dąbie powstaje w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krakowa – nieopodal centrum,  z wygodnym dostępem do rozbudowanej infrastruktury miejskiej, terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w pobliżu atrakcji kulturalnych. Wszystko, co ważne przyszli lokatorzy będą mieli w najbliższej okolicy. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o wymagających klientach, będzie się wyróżniać wysoką jakością wykonania oraz przemyślaną i nowoczesną architekturą. To czyni Zakątek Dąbie wyjątkowo atrakcyjną propozycją dla osób poszukujących nieruchomości na pierwotnym rynku w Krakowie – mówi Angelika Kliś, Członek Zarządu ATAL S.A.  

Zakątek Dąbie to kolejna inwestycja ATAL na mapie Krakowa, którą wyróżnia unikalna lokalizacja. Projekt powstaje bowiem przy ul. Bajecznej w dzielnicy Grzegórzki, zaledwie trzy kilometry od Rynku Głównego i Kazimierza oraz nieopodal Bulwarów Wiślanych. To doskonała okolica dla osób aktywnych, którym zależy na dobrym dostępie do terenów rekreacyjnych oraz na szybkim połączeniu z innymi dzielnicami miasta. To także rejon przyciągający uwagę inwestorów poszukujących lokali z myślą o czerpaniu zysku z ich wynajmu – zakup nieruchomości w tak atrakcyjnej lokalizacja to dobrze ulokowany kapitał i gwarancja stabilnego dochodu.

Osiedle Zakątek Dąbie gabarytami budynku wpisze się w układ przestrzenny otaczającej go zabudowy mieszkaniowej, jednocześnie na jej tle projekt wyróżni się nowoczesnym charakterem, ciekawą architekturą oraz estetycznie zagospodarowanym terenem. Osiedle zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – niskie progi, szerokie ciągi piesze oraz cichobieżne windy zapewnią sprawne przemieszczanie. Na uwagę zasługuje także zaplanowana z myślą o komforcie i dobrosąsiedztwie przestrzeń wspólna osiedla, wypełniona zielenią i małą architekturą.

Lokalizacja, w której realizowane jest osiedle, jest świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Budynek powstanie przy ulicy Bajecznej, niedaleko ulicy Ofiar Dąbia oraz Alei Pokoju, która stanowi jedną z głównych arterii miasta i umożliwia wygodny dojazd do centrum Krakowa zarówno komunikacją miejską jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu są liczne tereny rekreacyjne m.in. Park Dąbie czy Smoczy Skwer, a także Park Lotników Polskich, w którym można znaleźć chwilę wytchnienia wśród zieleni lub skorzystać z ciekawej oferty edukacyjnej. W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się liczne sklepy i punktu handlowo-usługowe. Rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek oświaty – niedaleko są zarówno przedszkola, jak i szkoły podstawowe.

Na krakowskie portfolio dewelopera – poza najnowszą propozycją – składa się szereg zróżnicowanych inwestycji. Na Dębnikach, przy ulicy Biskupa Albina Małysiaka, powstało wieloetapowe osiedle ATAL Kliny Zacisze, gdzie w sprzedaży są ostatnie lokale. Mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie dostępne są w inwestycji ATAL Aleja Pokoju – nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym na Czyżynach, w dobrze skomunikowanej okolicy. W ofercie są również mieszkania w prestiżowej inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64, która powstaje w doskonałej lokalizacji, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Trwa także sprzedaż przestrzeni biurowych i usługowych w ramach osiedla ATAL Residence Zabłocie – lokale powstały w zabytkowym budynku funkcjonującym dawniej jako część fabryki kosmetyków Miraculum.

invest

Planowany termin oddania osiedla Zakątek Dąbie to II kw. 2023 roku. Za kompleksową obsługę projektową inwestycji odpowiada pracownia B2 Studio.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dom development | kurs pekao | kurs cdr | orlen kurs | kurs cdprojekt | komentarz giełdowy | usdpln |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here