Naga Markets

Atal wprowadził do oferty 150 lokali na osiedlu Skwer Harmonia w KrakowieWarszawa, 22.09.2022 (ISBnews) – Atal wprowadził do sprzedaży 150 lokali na osiedlu Skwer Harmonia w Krakowie, podała spółka. Planowane terminy oddania do użytkowania III i IV etapu inwestycji Atal City Square to odpowiednio: I kw. 2024 r. oraz I kw. 2025 r.

“Atal, ogólnopolski deweloper, wprowadził do oferty krakowską inwestycję Skwer Harmonia. Powstanie ona przy ul. Półłanki, w dynamicznie rozwijającej się części dzielnicy Podgórze. Złoży się na nią 15 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, z 29 mieszkaniami, a także czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym zaprojektowano 121 lokali. Architektura osiedla stylem nawiązuje do budownictwa charakterystycznego dla północnej części Europy” – czytamy w komunikacie.Osiedle wyróżniać będzie się modernistyczną architekturą, przywodzącą na myśl minimalistyczną skandynawską zabudowę, podano także.

“Klienci mogą wybierać spośród mieszkań o różnych układach i metrażach, tj. od 1- do 5-pokojowych, o powierzchni od 30,5 do 109,4 m2 Ceny mieszczą się w przedziale 8 100 – 9 800 zł za m2 w stanie deweloperskim” – czytamy dalej.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Akcje spółki są notowane na GPW od 2015 r.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here