Naga MarketsATAL: W gdańskiej dzielnicy Przystań Jasień powstanie kameralne osiedle w otoczeniu naturyW dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień, w dobrze skomunikowanej z centrum miasta i zielonej okolicy powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przystań Jasień. Nowa gdańska inwestycja ATAL, ogólnopolskiego dewelopera,przypadnie do gustu osobom, które cenią komfortową i kameralną architekturę oraz miejski styl życia w otoczeniu natury. Do oferty trafiły 154 mieszkania o metrażach 34-94 mkw. i zróżnicowanych układach od 2 do 4 pokoi.

Atal w ramach nowej inwestycji wybuduje 154 mieszkania

Inwestycja powstaje przy ul. Życzliwej, w przyjaznej okolicy z doskonale rozwiniętą miejską infrastrukturą i nieopodal Obwodnicy Trójmiasta. Cena za mkw. zaczyna się od 7400 złotych brutto.W ramach najnowszej gdańskiej inwestycji ATAL powstanie siedem kameralnych czteropiętrowych budynków mieszkalnych.W ofercie są funkcjonalnie zaprojektowane, ergonomiczne i zróżnicowane wnętrza o metrażu od 34,86 do 94,52 mkw. oraz układach od 2 do 4 pokoi. Uzupełnieniem komfortowej przestrzeni mieszkalnej będą przestronne balkony oraz – w przypadku lokali usytuowanych na parterze – indywidualne ogródki.Na terenie inwestycji przewidziano 128 stanowisk parkingowych w hali garażowej. Dodatkowo, na zewnątrz budynku zaprojektowano 69 miejsc parkingowych. Przestrzeń do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów stanowić będą komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na jednoślady.

– ATAL w Trójmieście obecny jest od 2016 roku.To dla nas perspektywiczny rynek, na którym nieustannie rozwijamy naszą działalność i poszerzamy ofertę. Nasz najnowszy projekt – Przystań Jasień – wyróżnia atrakcyjna lokalizacja z komfortowym połączeniem z centrum miasta oraz kameralna zabudowa. Będzie to przestrzeń komfortowego życia w otoczeniu zieleni i natury. Odnajdą się tu zarówno młodzi kupujący pierwsze mieszkania, jak i rodziny pragnące zwiększyć metraż mówi Angelika Kliś, Członek Zarządu ATAL S.A.

Przystań Jasień to osiedle o nowoczesnym charakterze, które wyróżni kameralna zabudowa, wysoka jakość użytych materiałów budowlanych i komfortowe rozwiązania architektoniczne. Projektanci zadbali o stronę wizualną inwestycji – budynki spajać będzie harmonijna estetyka, a przestrzeń wspólną osiedla wypełni zieleń i mała architektura zachęcająca do spędzania czasu na wolnym powietrzu.Z myślą o najmłodszych powstanie plac zabaw. Osiedle zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – niskie progi, szerokie ciągi piesze oraz cichobieżne windy zapewnią sprawne przemieszczanie.

W projekcie dużą wagę przywiązano do kwestii bezpieczeństwa oraz zapewnienia mieszkańcom pożądanej prywatności – osiedle zostanie wyposażone w system monitoringu i kontroli dostępu, a także sterowany pilotem szlaban wjazdowy.

Atutem osiedla Przystań Jasień jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Osiedle powstaje tuż przy jeziorze Jasień. W pobliżu znajdują się m.in. Trójmiejski Park Krajobrazowy z Rezerwatem Przygody Dolina Strzyży, Staw Wróbla oraz szereg mniejszych stawów i zbiorników retencyjnych. Co sprawia, że to idealna okolica na odpoczynek w otoczeniu przyrody czy aktywność sportową.

Najnowsza gdańska inwestycja ATAL powstaje na Jasieniu – dynamicznie rozwijającej się i zyskujące na popularności dzielnicy. Ta lokalizacja – dzięki pobliskiej Obwodnicy Trójmiasta oraz istotnym arterią komunikacyjnym Gdańska, czyli al. Armii Krajowej i al. Pawła Adamowicz – gwarantuje dogodny dojazd do centrum oraz wyjazd poza miasto. Przyszli mieszkańcy osiedla docenia rozwiniętą komunikację miejską, nieopodal znajdują się przystanki autobusowe oraz przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Co istotne, infrastruktura miejska oraz liczne sklepy i punkty usługowe dają możliwość załatwienia wszystkich sprawżycia codziennego w pobliżu. Rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek oświaty – niedaleko są zarówno przedszkola, jak i szkoły podstawowe.

invest

Przystań Jasień to nie jedyna propozycja ATAL dla poszukujących nieruchomości na pierwotnym rynku w Trójmieście. Na gdańskiej Letnicy, w sąsiedztwie Stadionu Gdańsk oraz nieopodal Zatoki Gdańskiej, powstaje wysoko komfortowe i nowoczesne osiedle Bursztynowa Zatoka. To nie jedyna propozycja ATAL na gdańskiej Letnicy. Deweloper oferuje tu również mieszkania w trzech etapach inwestycji Przystań Letnica, która powstaje przy ul. Letnickiej, w bliskim sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej. W sprzedaży jest także inwestycja ATAL Bosmańska, która zlokalizowana jest pośród terenów zielonych na gdyńskim Oksywiu. Na styku świetnie skomunikowanej części Przymorza oraz Oliwy, u zbiegu ulic Arkońskiej i Śląskiej powstaje projekt Śląska 12, gdzie dostępne w sprzedaży są apartamenty inwestycyjne.W sprzedaży są także mieszkania i lokale inwestycyjne w Modern Tower – 16-piętrowym kompleksie oferującym szereg udogodnień m.in. taras widokowy na dachu, reprezentacyjne lobby z recepcją i klub fitness z siłownią.

Planowany termin oddania osiedla Przystań Jasień to IV kw. 2023 roku. Za kompleksową obsługę projektową inwestycji odpowiada dział projektowy ATAL..

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: złotówki | notowania dino | frank kurs | kurs lewa sprzedaż | wykres btc | ropa naftowa notowania | biomed giełda |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here