Naga MarketsGPW Akcje PKN Orlen i Bogdanki we wtorek 16 lipcaAtal zakłada, że w całym 2020 r. liczba podpisanych umów deweloperskich wyniesie ok. 2,8 tys. wobec 2 083 w okresie styczeń-wrzesień, podała spółka.

Atal spodziewa się 2,8 tys. sprzedanych lokali w 2020 r.

“Wyniki kontraktacji potwierdzają, że sprzedaż na rynku pierwotnym znajduje się na wysokim i satysfakcjonującym poziomie. Nadzwyczajna sytuacja związana z pandemią silnie wpłynęła na panujące warunki gospodarcze i administracyjne, jednak wyspecjalizowane podmioty dywersyfikujące projekty deweloperskie i utrzymujące odpowiednią podaż, notują bardzo dobre wyniki sprzedaży. Pierwotny rynek mieszkaniowy pozostaje stabilny, a sytuacja od strony popytowej niezmiennie jest zdrowa” – powiedział prezes Zbigniew Juroszek, cytowany w komunikacie.

Od stycznia do września Atal zakontraktował 2 083 lokale, w tym na poszczególne miesiące przypadało: Styczeń 267, Luty 247, Marzec 234, Kwiecień 176, Maj 193, Czerwiec 165, Lipiec 241, Sierpień 253, Wrzesień 307, przypomniano.

Te artykuły również Cię zainteresują

Od początku 2020 roku Atal wprowadził do sprzedaży w sumie 10 projektów – Nowe Miasto Jagodno III i ATAL City Square we Wrocławiu, kolejna faza ATAL Aleja Pokoju oraz Apartamentów Przybyszewskiego 64 w Krakowie, ATAL Bosmańska, Przystań Letnica II i Śląska 12 w Trójmieście, Apartamenty Drewnowska 43 IV i Nowe Miasto Polesie II w Łodzi oraz drugi etap gliwickiej inwestycji Apartamenty Karolinki. Na koniec czerwca br. oferta dewelopera wynosiła 4 638 lokali, podano także.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Sprzedała ok. 3,2 tys. mieszkań w 2019 r. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here