Naga Markets

ATAL rozszerza warszawskie portfolio o nową inwestycję - Zakątek Harmonia ATAL, ogólnopolski deweloper, rozszerza warszawskie portfolio o nową inwestycję. Zakątek Harmonia powstaje na Białołęce przy ulicy Płochocińskiej. Do sprzedaży trafił właśnie pierwszy etap osiedla, składający się z dwóch budynków, w których znajdzie się 60 mieszkań. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 8 400 zł brutto.

ATAL rozszerza swoje portfolio o nową inwestycję

Mieszkania przy ulicy Płochocińskiej w Warszawie to niebanalna architektura, która współgra z otaczającym terenem. Dwa budynki o trzech kondygnacjach umożliwią zachowanie prywatności oraz kameralnej atmosfery. W każdym z nich zostało zaprojektowane 30 mieszkań o powierzchniach od 35,79 – 64,11 mkw. i układach od kawalerki do 3-pokojowego lokalu. W tym nielicznym gronie sąsiedzi będą mieli do dyspozycji windę oraz pomieszczenia gospodarcze. Niezależnie od kondygnacji, każde mieszkanie posiadać będzie przestronny balkon. Poza dodatkową przestrzenią dla mieszkańców, dodadzą lekkości minimalistycznym liniom bryły budynku. Pozwoli to na podkreślenie indywidualnego charakteru osiedla Zakątek Harmonia.W podziemnych garażach do dyspozycji mieszkańców będzie 68 miejsc postojowych w tym 7 stanowisk EKO. Ponadto przewidziano jedno stanowisko naziemne.

Uruchamiamy sprzedaż kolejnego osiedla w Warszawie i rozszerzamy portfolio projektów w tym mieście. Do oferty trafiły właśnie mieszkania na Białołęce, które z pewnością spotkają się dużym zainteresowaniem osób szukających własnego mieszkania w stolicy. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych mieszkańców – mówi Angelika Kliś, członek zarządu ATAL S.A.

Ogromną zaletą mieszkań w inwestycji Zakątek Harmonia będzie bliskość natury. W zasięgu zaledwie dwuminutowego spaceru znajduje się Kanał Żerański. Wzdłuż niego biegnie ścieżka wprost stworzona do rekreacyjnych wycieczek rowerowych i spokojnych niedzielnych spacerów. Ta malowniczo położona trasa, jest najdłuższą tego rodzaju ścieżką w tej części Warszawy – jej długość to ponad 9 kilometrów. Po krótkiej podróży będzie można odpocząć również nad Jeziorem Zegrzyńskim bądź na terenie urokliwego rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi.

W bliskim sąsiedztwie osiedla zlokalizowane są punkty handlowe i usługowe, dzięki którym zrobienie codziennych zakupów będzie łatwe i przyjemne. W pobliżu funkcjonują sklepy, apteki, punkty gastronomiczne, stacje benzynowe, centrum handlowe oraz przedszkola i szkoła. Lokalizacja osiedla zapewnia komfortowe warunki mieszkaniowe osobom w różnym wieku i o zróżnicowanych oczekiwaniach.Nieopodal osiedla znajdują się również przystanki autobusowe.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2023 r.

Warszawa jest jednym z kluczowych rynków dla ATAL. Deweloper w stolicy wybudował szereg inwestycji. Obecnie, na Dolnym Mokotowie, nieopodal Łazienek Królewskich i Kopca Powstania Warszawskiego, powstaje kameralny kompleks Bartycka 49 Apartamenty. To propozycja dla osób ceniących miejski styl życia w spokojnym otoczeniu natury.Osiedle Poematu powstaje natomiast na warszawskim Wawrze przy ulicy Poematu, w spokojnej i cichej okolicy. W ramach pierwszego etapu inwestycji zaprojektowano dwa liczące po pięć pięter budynki, w których powstaną 163 mieszkania. W ofercie są także ostatnie wolne mieszkania w projekcie Nowa Grochowska zrealizowanym na Pradze Południe, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wirtualna polska kurs akcji | kruk kurs akcji | notowania nasdaq na żywo | orlen kurs | kurs biomed | notowania selvita | gpw spółki |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here