Naga MarketsAtal rozpoczyna kolejny etap krakowskiej inwestycji ATAL Kliny ZaciszeATAL, ogólnopolski deweloper, zgodnie z harmonogramem zakończył budowę i uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla czwartego etapu krakowskiej inwestycji ATAL Kliny Zacisze. W ukończonych właśnie dwóch czteropiętrowych budynkach powstało 98 mieszkań. Zaś w ramach całego osiedla ATAL Kliny Zacisze deweloper zrealizował 550 mieszkań i 7 lokali usługowych. W ofercie dostępne są jeszcze ostatnie mieszkania. Osiedle zlokalizowane jest na południu Krakowa, w dzielnicy Dębniki, przy ul. Biskupa Albina Małysiaka.

Atal zakończył budowę i uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla czwartego etapu inwestycji

Zgodnie z harmonogramem zakończyliśmy budowę i otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie dla czwartej części projektu ATAL Kliny Zacisze. Tym samym dobiegła końca realizacja tego wieloetapowego przedsięwzięcia. Osiedle ATAL Kliny Zacisze łączy w sobie atuty jednej ze spokojniejszych dzielnic Krakowa z wysokim standardem wykończenia oraz zróżnicowaną ofertą mieszkaniową, dzięki czemu spotkało się z uznaniem klientów poszukujących nieruchomości w Krakowie – mówi Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL S.A.  

Te artykuły również Cię zainteresują
ATAL Kliny Zacisze to wieloetapowa inwestycja. Przekazywany aktualnie czwarty – i jednocześnie ostatni – etap osiedla składa się z dwóch 4-piętrowych budynków, w których łącznie znalazło się 98 mieszkań. Z myślą o zmotoryzowanych w hali garażowej powstały liczne miejsca postojowe. Dodatkową przestrzeń do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów zapewnia 25 komórek lokatorskich. Aktualnie w ofercie sprzedaży dostępne są  już tylko 4 ostatnie mieszkania. W zakończonych już I i – podzielonym na dwie części – II oraz III etapie osiedla dostępnych jest łącznie 41 gotowych do zamieszkania lokali.

Osiedle ATAL Kliny Zacisze wyróżnia się nowoczesnym designem. Inwestycja znajduje się na Dębnikach – jednej ze spokojniejszych dzielnic Krakowa, otoczonej zielenią i terenami rekreacyjnymi. Atrakcyjna lokalizacja inwestycji zapewnia dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej, edukacyjnej i rozrywkowej. W sąsiedztwie kompleksu znajdują się centra medyczne, apteki, przedszkola i żłobki, a także funkcjonują liczne sklepy oraz punkty handlowo-usługowe.

Na krakowskie portfolio dewelopera – poza wieloetapowym osiedlem ATAL Kliny Zacisze – składa się szereg zróżnicowanych inwestycji. Mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie dostępne są w inwestycji ATAL Aleja Pokoju – nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym na Czyżynach, w dobrze skomunikowanej okolicy. W ofercie są również mieszkania w prestiżowej inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64, która powstaje w doskonałej lokalizacji, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Trwa także sprzedaż przestrzeni biurowych i usługowych w ramach osiedla ATAL Residence Zabłocie – lokale powstają w zabytkowym budynku funkcjonującym dawniej jako część fabryki kosmetyków Miraculum.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cd projekt notowania | notowania ropy | sytuacja na giełdzie | eur/usd | s&p 500 |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here