Naga MarketsObligacje skarbu państwaAtal dokonał ostatecznego przydziału 50 tys. sztuk dwuletnich obligacji serii AW2 o łącznej wartości nominalnej 50 mln zł, podała spółka.

Atal dokonał ostatecznego przydziału 50 tys. sztuk dwuletnich obligacji serii AW2

“Dzień wykupu obligacji: 11.09.2022r.; stopa procentowa obligacji serii AW2 będzie ustalona wg stopy bazowej WIBOR 6M powiększonej o marżę odsetkową w wysokości 2,60% w stosunku rocznym; […] obligacje będą przedmiotem obrotu w alternatywnym systemie obrotu prowadzonym przez BondSpot S.A. i/lub GPW S.A.” – czytamy w komunikacie.

Subskrypcja obligacji prowadzona była w terminie od 2 do 4 września 2020 r. Subskrypcją objętych było do 50 tys. sztuk obligacji. W toku subskrypcji zapisy na obligacje złożyło 14 podmiotów na 50 097 sztuk obligacji. Przydziału na obligacje dokonano dla 14 podmiotów na 50 tys. sztuk obligacji, podano także.

Te artykuły również Cię zainteresują

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here