Naga MarketsAtal prezentuje mieszkania w ścisłym centrum Krakowa: Masarska 6 Apartamenty W ścisłym centrum Krakowa ATAL, ogólnopolski deweloper, buduje wysoce komfortowy budynek z 113 mieszkaniami, a w jego otoczeniu realizuje zieleń i sąsiedzką przestrzeń relaksu. Masarska 6 Apartamenty to kolejna już inwestycja dewelopera w stolicy Małopolski, którą wyróżni wyjątkowa lokalizacja. Projekt powstaje przy ul. Masarskiej 6, nieopodal Ronda Grzegórzeckiego. Przyszli mieszkańcy docenią bliskość Kazimierza, Bulwarów Wiślanych i Starego Miasta oraz łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 17 150 zł brutto.

Atal przedstawił swoją najnowszą inwestycję w ścisłym centrum Krakowa

Najnowsza krakowska inwestycja ATAL zapewni przyszłym mieszkańcom wszystko, co ważne w codziennym, komfortowym życiu – wyjątkową lokalizację w ścisłym centrum miasta, dobrze rozplanowane i funkcjonalne mieszkania, wysoki standard,estetyczne części wspólne i atrakcyjne otoczenie. Masarska 6 Apartamenty tworzy czteropiętrowy budynek, w którym powstanie 113 mieszkańców szerokiej gamie metraży – od 31,85 do 116,58 mkw. – oraz ergonomicznych układach od jednego do pięciu pokoi.W inwestycji zaprojektowano garaż podziemny z miejscami postojowymi dla samochodów, a właściciele jednośladów będą mogli skorzystać ze stojaków oraz samoobsługowych stacji serwisowych, dzięki którym będą mogli zadbać o rowery. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą komórki lokatorskie. Na parterze budynku przewidziano dwa lokale o przeznaczeniu handlowo-usługowym.

– Masarska 6 Apartamenty to już kolejna inwestycja ATAL, którą realizujemy w centrum Krakowa. Dobrze znamy śródmieście i doskonale rozumiemy, jaki potencjał ma lokalizacja na skrzyżowaniu ulic Masarskiej i Rzeźnickiej. Dzięki temu know-how i możliwościom, jakie ma tak doświadczony deweloper jak ATAL, stworzymy tu przestrzeń do życia o wysokiej jakości odpowiadającą na potrzeby najbardziej wymagających klientów – mówi Angelika Kliś, Członek Zarządu ATAL S.A.

Osiedle przyciągnie uwagę współczesną, miejską architekturą iwyróżni się dbałością o detale oraz rozwiązaniami wpływającymi na komfort lokatorów. Wizytówką będzie wypełniony zielenią dziedziniec, którystanie się strefą relaksu, wypoczynku i sąsiedzkich spotkań. Architekci duży nacisk położyli na zorganizowanie komfortowej i wspierającej sąsiedzkie relacje przestrzeni wspólnej osiedla, a także zadbali o funkcjonalność układów mieszkań oraz dostęp do światła dziennego.

Inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością – szerokie ciągi komunikacyjne, niskie krawężniki, brak barier architektonicznych oraz cichobieżne windy ułatwią poruszanie się w obrębie osiedla.

Wysoce komfortowe osiedle Masarska 6 Apartamenty powstaje w unikatowej na mapie Krakowa lokalizacji, w dzielnicy Grzegórzki, przy skrzyżowaniu ulic Masarskiej i Rzeźniczej. Położenie w ścisłym centrum miasta sprawia, że spacer nad brzeg Wisły lub do popularnej Hali Targowej zajmie 10 minut, a na Rynek Główny dojść można w niespełna kwadrans. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu Galerii Kazimierz mieszkańcy codzienne sprawy i zakupy będą mogli organizować nieopodal domu.

To doskonała okolica dla osób aktywnych, którym zależy na dobrym dostępie do terenów rekreacyjnych oraz na szybkim połączeniu z innymi dzielnicami miasta. To także rejon przyciągający uwagę inwestorów poszukujących lokali z myślą o czerpaniu zysku z ich wynajmu – zakup nieruchomości w tak atrakcyjnej lokalizacja to dobrze ulokowany kapitał i gwarancja stabilnego dochodu.

invest

Krakowskie portfolio ATAL składa się z szeregu zróżnicowanych inwestycji, poza najnowsza propozycją deweloper ma w ofercie kilka innych osiedli.W atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Bajecznej, zaledwie trzy kilometry od Rynku Głównego i Kazimierza oraz nieopodal Bulwarów Wiślanych, powstaje Zakątek Dąbie. Mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie dostępne są wATAL Aleja Pokoju – nowoczesnym i wieloetapowym osiedlu zlokalizowanym na Czyżynach, w dobrze skomunikowanej okolicy. W ofercie dewelopera są również mieszkania w prestiżowej inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64, która powstaje w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Ostatnie lokale dostępne są na wieloetapowym osiedlu ATAL Kliny Zacisze położonym na Dębnikach, przy ulicy Biskupa Albina Małysiaka. Trwa także sprzedaż mieszkań w ramach osiedla ATAL Residence Zabłocie. Inwestycja oferuje także przestrzenie biurowe i usługowe, które powstały w zabytkowym budynku funkcjonującym dawniej jako część fabryki kosmetyków Miraculum. W okolicach dawnej fabryki deweloper realizuje jeszcze jeden projekt mieszkaniowy – ATALResidence Przemysłowa 1.

Planowany termin oddania inwestycji Masarska 6 Apartamenty to I kw. 2023 roku. Za projekt budowlany odpowiada pracownia Saran Architekci Sp. z o.o., natomiast za projekt wykonawczy i nadzór nad kompleksową obsługą projektową inwestycji odpowiedzialne jest własne biuro projektowe ATAL.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dollara | comparic.pl | dino kurs akcji | btc prognoza | famur giełda | prognoza dla dolara | euro lew |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here