Naga MarketsAtal podwyższył wartość programu emisji obligacji do 240 mln złWarszawa, 16.09.2021 (ISBnews) – Atal podwyższył wartość programu emisji obligacji do 240 mln zł, a także ustalił warunki emisji obligacji serii AY, podała spółka.

„Podstawowe założenia programu emisji po zmianie przewidują m.in.:
– emisję jednej lub więcej serii obligacji do maksymalnej kwoty 240 000 000 zł,
– emisje obligacji będą następowały w trybie oferty publicznej zwolnionej z obowiązku sporządzania prospektu […]
– obligacje nie będą miały formy dokumentu […],
– seria lub serie obligacji zostaną, zgodnie z warunkami emisji tych serii, zarejestrowane w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych […] oraz zostaną wprowadzone do wybranych zorganizowanych systemów obrotu dłużnymi instrumentami finansowymi z alternatywnych systemów obrotu platformy Catalyst, prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie” – czytamy w komunikacie.Jednocześnie zarząd spółki podjął uchwałę w sprawie ustalenia warunków emisji obligacji serii AY oraz w sprawie wzoru propozycji nabycia obligacji. W ramach programu wyemitowane zostaną obligacje 2-letnie serii AY o wartości nominalnej do kwoty 120 mln zł. Stopa procentowa została ustalona na poziomie stopy bazowej WIBOR 6M powiększonej o marżę odsetkową w wysokości 1,75% w stosunku rocznym. Obligacje zostaną wprowadzone do obrotu w alternatywnym systemie obrotu prowadzonym przez GPW, podano również.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here