Naga MarketsAtal: Piąty etap Chojny Park gotowy przed czasemATAL, ogólnopolski deweloper,wyprzedzając harmonogram zakończył budowę i otrzymał pozwolenie na użytkowanie dla piątego etapu łódzkiego osiedla Chojny Park. Miesiąc przed zakładanym terminem rozpocznie się wydawanie kluczy do 96 lokali. Tym samym dobiegła końca budowa całego osiedla Chojny Park, w ramach którego deweloper zrealizował 12 budynków wielorodzinnych i 32 domy szeregowe.

Atal wyprzedził harmonogram i ukończył budowę przed planowanym czasem

– Wyprzedzając harmonogram prac udało nam się zakończyć budowę dwóch budynków w ramach piątego i zarazem ostatniego etapu łódzkiego osiedla Chojny Park. To wyjątkowy projekt na łódzkiej mapie nieruchomości.Kompleksy budynków wielorodzinnych przeplatają się tu z budynkami jednorodzinnymi w zabudowie szeregowej,dzięki czemu osiedle wyróżnia zróżnicowana architektura i szeroka oferta mieszkań dopasowana do różnych potrzeb mieszkańców – mówi Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL S.A.Realizowana od 2013 roku inwestycja składa się łącznie 12 wielorodzinnych budynków oraz 32 domów szeregowych, które oferują w sumie 672 mieszkania. Osiedle Chojny Park powstało w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi przy ulicach Sąsiedzkiej i Kurczaki,która zapewnia szybki dojazd do centrum miasta.

Zróżnicowana architektura, przemyślany układ urbanistyczny oraz ergonomiczne i funkcjonalne układy lokali sprawiają, że Łodzianie uznali to osiedle zaprzyjemne miejsce do życia, jak i dostrzegli duży potencjał inwestycyjny nieruchomości.W okolicy inwestycji znajdują się obiekty infrastruktury społecznej oraz szkoły, przedszkola, a także liczne sklepy czy lokale usługowe. Rekreacji sprzyjają pobliskie parki i dostępne w okolicy obiekty sportowe, takie jak siłownia plenerowa i boiska.

Od początku roku ATAL uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla szeregu projektów. Deweloper – poza piątym etapem łódzkiego osiedla Chojny Park – zakończył także budowę dwóch etapów poznańskiej inwestycji Apartamenty Dmowskiego, drugiego i trzeciego etapu warszawskiej inwestycji Nowa Grochowska oraz zlokalizowanego również w stolicy osiedla Apartamenty Ostródzka, IV etapu ATAL Kliny Zaciszeoraz dwóch etapów inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 w Krakowie, III etapu łódzkiej inwestycji Apartamenty Drewnowska oraz I etapu inwestycji Nowe Miasto Polesie, kameralnego osiedla ATAL Oporów i pierwszej części osiedla Nowe Miasto Jagodno we Wrocławiu, a także gdyńskiego kompleksu Modern Tower. Poza tym ATAL Business Centers, działająca na rynku komercyjnym marka ogólnopolskiego dewelopera ATAL, ukończył prace budowlane i uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla dwóch obiektów biurowych – Krakowskiej 35 we Wrocławiu i Alei Pokoju 81 w Krakowie.

W pierwszym półroczu 2021 roku ATAL przekazał klientom 1 650 lokali mieszkaniowych i usługowych. Najwięcej lokali zostało wydanych w Warszawie (481), Łodzi (282) i Poznaniu (255). W minionym roku deweloper  przekazał klientom 3 002 lokale, co stanowi rekordowy wynik w historii firmy.

Więcej informacji na www.chojnypark.pl

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: 11bit kurs | gpw spółki | stalprodukt akcje prognozy | gpw celon pharma | aktualny kurs rubla | kghm kurs | develia gpw |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here