Naga MarketsAtal: Nowe Miasto Jagodno – nowy etap już w sprzedażyATAL, ogólnopolski deweloper, wprowadził do sprzedaży kolejny etap wrocławskiego projektu Nowe Miasto Jagodno. Do oferty trafiło 227 mieszkań o metrażach 33-98 mkw. i zróżnicowanych układach, w tym także lokale posiadające antresole. Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Asfaltowej i Buforowej, w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Cena za mkw. zaczyna się od 6 800 złotych brutto, a w przypadku mieszkań z antresolą od 6 400 złotych brutto.

Atal wprowadził do sprzedaży kolejny etap wrocławskiego projektu Nowe Miasto Jagodno

Nowe Miasto Jagodno powstaje w południowej części Wrocławia, u zbiegu ulic Asfaltowej oraz Buforowej – w perspektywicznej i rozwijającej się dzielnicy Krzyki. We wprowadzonej do sprzedaży czwartej części projektu zaplanowano realizację dwóch czteropiętrowych oraz dwóch pięciopiętrowych budynków, w których powstanie w sumie 227 mieszkań. W ofercie są funkcjonalnie zaprojektowane, zróżnicowane i ergonomiczne wnętrza o metrażu od 33,36 do 98,24 mkw. oraz układach od 2 do 4 pokoi. Dostępne są także mieszkania z antresolami, które dają szerokie możliwości aranżacyjne. Uzupełnieniem komfortowej przestrzeni mieszkalnej będą przestronne balkony i tarasy (w tym również prywatne zielone tarasy na dachach) oraz – w przypadku parterowych lokali – indywidualne ogródki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na terenie inwestycji przewidziano 228 stanowisk parkingowych w hali garażowej w tym miejsca rodzinne oraz miejsca przystosowane do montażu stacji ładowania baterii pojazdów elektrycznych. Dodatkowo, na zewnątrz budynku zaprojektowano 44 miejsca parkingowe. Przestrzeń do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów stanowić będzie 115 komórek lokatorskich.

Nowe Miasto Jagodno zostało zaprojektowane tak, aby atrakcyjna architektura, stworzony z troską o komfort mieszkańców teren osiedla oraz zróżnicowana oferta mieszkań odpowiadały na potrzeby poszukujących nieruchomości wrocławian. Pragniemy zapewnić mieszkańcom wysokiej jakości przestrzeń do życia, a także komfort i wygodę mieszkania w perspektywicznej i rozwijającej się dzielnicy. Atutem wprowadzonego właśnie do oferty czwartego etapu osiedla jest szeroka oferta lokali, wśród których są także mieszkania z antresolami dające wiele możliwości aranżacji. Takie lokale to obecnie bardzo pożądany produkt na rynku mieszkaniowym – mówi Angelika Kliś, Członek Zarządu ATAL S.A.  

Pierwszy etap osiedla Nowe Miasto Jagodno składa się z trzech pięciopiętrowych budynków, w których zaprojektowano 187 mieszkań. Dostępnych w sprzedaży jest już tylko 46 z nich. Drugi etap składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków z 111 mieszkaniami, a trzeci etap to pięć budynków z 295 mieszkaniami – w sprzedaży są odpowiednio 37 i 103 lokale.

Nowe Miasto Jagodno to osiedle o nowoczesnym charakterze, które wyróżnia ciekawa, zróżnicowana architektura. W każdym etapie osiedla budynki mają inną bryłę i różnią się wysokości, lecz łączy je spójna estetyka i kolorystyka. Nowe Miasto Jagodno wkomponuje się w otoczenie, uzupełniając krajobraz atrakcyjną zabudową. Na uwagę zasługuje także zaplanowana z myślą o komforcie i dobrosąsiedztwie przestrzeń wspólna osiedla, wypełniona zielenią i małą architekturą. Z myślą o najmłodszych powstaną tu place zabaw. Osiedle zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – niskie progi, szerokie ciągi piesze oraz cichobieżne windy zapewnią sprawne przemieszczanie. Intuicyjny i energooszczędny system oświetleniowy oraz całodobowy monitoring sprawią, że osiedle będzie nie tylko bezpieczne, ale i wyjątkowo przyjazne mieszkańcom.

Nowe Miasto Jagodno powstaje na Krzykach – dynamicznie rozwijającej się i zyskującej na popularności dzielnicy. Ta lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum miasta oraz poza Wrocław. Co istotne, infrastruktura komunikacyjna będzie stopniowo rozbudowywana – w planach jest m.in. przebudowa ul. Buforowej oraz budowa linii tramwajowej.  W niewielkiej odległości znajdują się liczne sklepy i punktu usługowe. W okolicy jest duże centrum handlowe oraz Wrocławski Park Wodny – miejsce aktywnego wypoczynku, chętnie odwiedzane przez wrocławian. Rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek oświaty – niedaleko są zarówno przedszkola, jak i szkoły podstawowe.

Nowe Miasto Jagodno to nie jedyna propozycja ATAL dla poszukujących nieruchomości na pierwotnym rynku we Wrocławiu. Deweloper oferuje tu również mieszkania na kameralnym osiedlu ATAL Oporów, które powstaje przy ul. Cesarzowickiej, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych. Dostępne są także mieszkania w wieloetapowym projekcie Nowe Miasto Różanka powstającym w północnej części miasta przy ul. Obornickiej, niedaleko Odry. Projekt tego osiedla obejmuje rewitalizację zabytkowego spichlerza i pozostałych zabudowań dawnego zespołu „Młyna Różanka”. Na Przedmieściu Oławskim, w nieustannie rozwijającej się dzielnicy ATAL realizuje kompleks ATAL City Square, który składa się z części mieszkalnej oraz aparthotelowej. Na nabywców czekają także apartamenty inwestycyjne w Krakowskiej 37 – projekt powstaje w dzielnicy Krzyki z łatwym dostępem do centrum miasta.

invest

Planowany termin oddania czwartego etapu osiedla Nowe Miasto Jagodno to III kw. 2022 roku. Za kompleksową obsługę projektową inwestycji obejmującą wszystkie etapy związane z realizacją obiektu odpowiada dział projektowy ATAL.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: płatności blik | funt brytyjski | cfd co to jest | eur pln stooq | opinie maxitrade | s&p 500 notowania | nasdaq notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here