Naga MarketsAtal ma pozwolenie ne użytkowanie II etapu Apartamenty Dmowskiego w PoznaniuWarszawa, 26.08.2021 (ISBnews) – Atal zakończył budowę oraz uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla II etapu realizowanej w Poznaniu inwestycji Apartamenty Dmowskiego, podała spółka.

„Budowa kolejnego etapu Apartamentów Dmowskiego przebiegła zgodnie z zakładanym planem i właśnie rozpoczynamy przekazania kluczy do lokali. Tym samym dobiegła końca realizacja całego osiedla. Stworzyliśmy wyjątkowy projekt na poznańskiej mapie nieruchomości, który oferuje zróżnicowaną ofertę lokali, a także zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej i otoczenie licznych miejsc odpoczynku i rekreacji” – powiedział prezes Zbigniew Juroszek, cytowany w komunikacie.W II etapie inwestycji powstało 149 mieszkań oraz 17 lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym. W ofercie sprzedaży obu etapów osiedla dostępnych jest jeszcze ok. 50 lokali, podano także.

„Od stycznia do czerwca Atal przekazał klucze do 1 650 lokali mieszkaniowych i usługowych. Najwięcej lokali zostało wydanych w Warszawie (481), Łodzi (282) i Poznaniu (255). W minionym roku deweloper przekazał klientom 3 002 lokale, co stanowi rekordowy wynik w historii firmy” – podała spółka.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji kęty | neuca notowania | cdprojekt akcje | mercator medical akcję | nasdaq wykres | cena akcji pge | celon pharma akcje wykres |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

1 KOMENTARZ

  1. Tego deweloper nie trzeba sprawdzać, każdy chyba o nim słyszał bo ma już spory dorobek i jest znany na rynku nieruchomości od lat, nic dziwnego że dobrze im się te mieszkania sprzedają nawet na etapie budowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here