Naga MarketsAtal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce.

atal

Podczas środowej sesji spółka pokazała raport obejmujący trzy pierwsze kwartały. Wynika z niego, że od stycznia zysk netto sięga 68,46 mln zł wobec 166,72 mln zł zysku rok wcześniej. Zysk operacyjny wyniósł 91,04 mln zł wobec 217,61 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody sięgnęły 418,73 mln zł wobec 878,49 mln zł rok wcześniej. Atal od stycznia zakontraktował 2305 mieszkań, co oznacza wzrost o ponad 28%. Celem na cały rok jest podpisanie 3000 umów. Warto podkreślić, że najwięcej wydań nowych mieszkań ma nastąpić w ostatnim kwartale. Spółka wyraziła zadowolenie z wyników, a kurs lekko zwyżkował.

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Celon Pharma jest zintegrowaną firmą biofarmaceutyczną zajmującą się badaniami, rozwojem, wytwarzaniem oraz sprzedażą produktów farmaceutycznych.

celon

Wczorajsza sesja rozpoczęła się od mocnego akcentu i wyjścia ponad dwa poprzednie wierzchołki. Dalej jednak już tak optymistycznie nie było, także za sprawą słabości szerokiego ryku i kurs szybko zaczął się cofać. Na wykresie widać, że był to taka na górą linię ograniczającą notowania. Pierwszy atak więc się nie powiódł, być może jednak po korekcie, popyt spróbuje ponownie swoich sił. Wczoraj spółka poinformowała o uzyskaniu europejskiego patentu, który obejmuje inhibitory kinazy PI3K oraz ich zastosowanie w leczeniu chorób o podłożu immunologicznym, chorób zapalnych oraz w terapiach onkologicznych. Zdaniem spółka, patent zmniejsza ryzyko projektu oraz podnosi wartość potencjalnej komercjalizacji produktów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here