Naga MarketsSzymon Machalica w rozmowie z byłym pracownikiem Fraktal Trader
Szymon Machalica w rozmowie z Dominikiem, ex-pracownikiem Fraktal Trader

Fundacja Trading Jam opublikowała 15 stycznia kolejny materiał będący nagraniem rozmowy z byłym pracownikiem Fraktal Trader, instytucji oferującej szkolenia dla inwestorów indywidualnych. W trakcie dwudziestominutowej rozmowy poruszono między innymi kwestię kulisów rozwoju sytuacji po pierwszych dwóch materiałach autorstwa Fundacji.


Trading Jam rozmawia z Dominikiem, byłym pracownikiem Fraktal Trader

Na nagraniu Szymon Machalica reprezentujący Trading Jam rozmawia z Dominikiem, byłym pracownikiem Fraktal Tradera. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych nagrań, rozmówca chciał pozostać anonimowy i nie podawać swoich danych osobowych oraz pokazywać twarzy przed kamerą.

Pierwszy materiał Fundacji w sprawie został opublikowany 20 grudnia, prezentując opinie byłego pracownika oraz klienta na temat działalności prowadzonej przez Fraktal. Następne zeznania należały do ex-klientki przedsiębiorstwa, która mówiła między innymi o zarządzaniu rachunkami bez zezwoleń KNF.

Portal Comparic.pl chcąc zaprezentować opinie obu stron trwajtącego na polskiej scenie traderskiej od miesiąca kontrowersyjnego sporu przedstawił również opinie Damiana Karbowiaka, prezesa rządu Fraktal Trader, jak i Kamila Partyki, którzy zaprzeczalni doniesieniom Trading Jam. Mam bardzo mieszane odczucia – stwierdzał Damian Karbowiak. Jednocześnie nie wykluczał wejścia na drogę prawną z fundacją i wytoczenie jej sprawy cywilnej o zniesławienie. Z godnie z wiedzą Comparic.pl, w tej kwestii nie zostały jednak jak na razie podjęte żadne dalsze kroki.

Kolejne działania podejmuje natomiast Trading Jam, publikując trzecią już z serii rozmowę z osobami bezpośrednio powiązanymi z Fraktal Trader, której nagranie dostępne jest poniżej:

„To nie jest łatwa sprawa, by naprawić cały syf, który zrobił Fraktal Trader”

Jak wynika z rozmowy Szymona Machalicy z Dominikiem, ex-pracownik Fraktal Trader jest jedną z pierwszych osób, która zdecydowała się podzielić swoimi opiniami na temat działalności przedsiębiorstwa, współpracując z Trading Jam od sześciu miesięcy. „To nie jest łatwa sprawa, by naprawić cały syf, który zrobił Fraktal Trader” – mówi w nagraniu chcący zachować anonimowość Dominik.

Rozmówca Machalicy dodaje jednocześnie, że głównym celem Fraktal Trader było zarabianie jak największej ilości pieniędzy na szkoleniach i ewentualnych prowizjach od obrotu. Pomimo rzekomych obietnic utworzenia funduszu zatrudniającego najbardziej zdolnych i posiadających najlepsze umiejętności tradingowe studentów instytucji, ta nigdy nie stawiała sobie tego za najważniejszy element rozwoju strategicznego: „Jak miał powstać fundusz, skoro główni założyciele nie mają uprawnień” – dodaje były pracownik.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here