Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Holding rolno-przemysłowy, jeden z liderów ukraińskiego sektora cukrowniczego.

Te artykuły również Cię zainteresują
astarta

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Pierwsza sesja nowego tygodnia należała do jednych z nudniejszych w ostatnim czasie. Na tym tle nieznacznie wyróżniała się spółka Astarta, rosnąć o niespełna 4% jednak przy dość nikłych obrotach. Cena znajduje się jednak w ciekawym położeniu. Od końca 2014 roku mamy do czynienia z trendem wzrostowym, a ostatni impuls trwający od połowy lutego przyniósł około 80% wzrostu. Od końca kwietnia trwają spadki, które w takim układzie mogą okazać się jedynie korektą. Obecne poziomy to ważne wsparcie jakie wyznaczają wcześniejsze wierzchołki. Warto więc obserwować wykres w oczekiwaniu na sygnał końca korekty. Ostatnio o spółce pisałem 12 kwietnia.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest działalność na rynku budownictwa mieszkaniowego. Spółka realizuje swe prace wyłącznie na rynku krajowym, przede wszystkim w regionie warszawskim.

domdev

Spółka zyskała w poniedziałek prawie 3% przy wysokich obrotach. Tendencję wzrostową można tu zauważyć od dłuższego czasu jednak dopiero od połowy lutego wzrosty nabrały silnej dynamiki. Niedawno kupującym udało się pokonać kluczowy poziom oporu w rejonie 56 zł. Od tego czasu nastała korekta, a wczoraj pojawił się pierwszy sygnał jej potencjalnego końca. Silne odbicie od lokalnego wsparcia oraz dolnej krawędzi kanału daje szansę na kontynuację silnych wzrostów. Poprzednio o spółce wspominałem 5 kwietnia.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here