Naga Markets17 września 2013

Asseco Poland znowu dotarło w okolice 48zł, który to poziom powstrzymywał wzrosty już 3 krotnie. Wszystko wskazuje, że po raz kolejny spółka nie zdoła przebić tego poziomu.

Od dołu kurs broni linia trendu wzrostowego i kurs może pozostać zamknięty pomiędzy tymi dwoma ograniczeniami jeszcze nawet przez kilka miesięcy jeśli nie pojawi się większe zdecydowanie.

Na razie rozgrywać taką sytuację można kupując w okolicach linii trendu, a sprzedają na poziomie 47-48zł. Możliwość użycia małych wartości stop loss powoduje, że kilka razy może pojawić się dobra okazja do otwarcia pozycji z dobrym stosunkiem zysku do ryzyka.

Jednak najciekawsze będzie to co stanie się po wybiciu z tego przedziału, w którym spółka tkwi już ponad rok. Im dłużej to jeszcze potrwa tym większe mogą być ruchy.Asseco Poland znowu nie może przebić kluczowego oporuOgromny wybór ponad 400 CFD na akcje z 8 państw świata znajdziecie u brokera GKFX

Duży wybór jest również u polskich brokerów: BRE Forex ECN oraz Noble Markets

CFD na wszystkie 20 spółek z WIG20 znajdziecie w BossaFX

Przewagą CFD na akcje nad zwykłymi akcjami jest możliwość kupowania akcji za 20x więcej niż mamy środków na koncie dzięki dźwigni finansowej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here