Naga MarketsAsseco Poland nadal jest zainteresowane akwizycjami, także na krajowym rynkuAsseco Poland podtrzymuje swoje zainteresowanie kolejnymi akwizycjami, także na rynku krajowym, poinformował wiceprezes Marek Panek.

Pomimo obecnej sytuacji Asseco dopina szereg transakcji

“Nie zwalniamy tempa jeżeli chodzi o akwizycję. Pomimo obecnej sytuacji udaje się dopiąć szereg transakcji. W ciągu trzech kwartałów tego roku kilkanaście firm dołączyło do nas” – powiedział Panek podczas wideokonferencji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Według niego pandemia powoduje, że negocjacje trwają jednak znacznie dłużej niż zwykle.

“Rzeczywiście, w tym roku nie dokonaliśmy akurat żadnej akwizycji w Polsce. Natomiast prowadzimy jeszcze kilka rozmów, ale są to jednak wstępne rozmowy, ale cieszymy się, bo jest zainteresowanie. Nawet w Polsce znaleźliśmy kilka ciekawych spółek, które pasują do nas i nie ukrywam, że chcielibyśmy te akwizycje zrealizować. Jednak obie strony muszą się zgodzić co do warunków transakcji. Myślę, że w takim krótkim horyzoncie czasowym nic się raczej nie wydarzy w tym względzie” – dodał wiceprezes.

Asseco Poland S.A. specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania. Jest to największy software house z polskim kapitałem, ponad połowę przychodów grupy stanowią rozwiązania własne. Asseco jest szóstym największym dostawcą oprogramowania w Europie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here