Naga Markets

W bardzo szerokim spojrzeniu na notowania firmy Asseco Poland, można zaobserwować kluczowy obszar. Znajduje się on mniej więcej w połowie, między historycznym minimum i maksimum. Biegnie on w okolicach 31-37 zł za akcję. Jednocześnie cena znajduje się od dłuższego już czasu pod linią trendu spadkowego. Wsparcie i TL razem tworzą formację trójkąta. Wybicie z niej odbędzie się poprzez przebicie TL lub przebicie wsparcia. Oba scenariusze są ciekawe i prawdopodobne. Asseco Poland regularnie od kilku lat wypłaca dywidendę. W tym roku wyniosła ona 2,41 zł, w poprzednim 2,19zł.

Możliwość kupna akcji Asseco Poland na zasadach CFD istniej np. u polskiego brokera – BOSSA FX

Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail:longtrader@o2.pl lub podyskutuj na moim skrawku forum:Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKomentarz dzienny makro – 6/7 sierpnia
Następny artykułForex – opcje wygasające 7 sierpnia 2013
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here