Naga MarketsAsseco Poland buduje i wdraża scentralizowane, kompleksowe systemy informatyczne.

assecopol
źródło xStation 5

Patrząc na spółkę z szerszej perspektywy, należy podkreślić, że posiada ona zdolność generowania coraz wyższych przychodów i bardzo stabilnych zysków. Ponadto od lat dzieli się z akcjonariuszami całkiem sporymi dywidendami. Najbliższy raport roczny poznamy 25 marca i tu także nie powinno być zaskoczeń. Pozytywne informacje dla spółki w tym roku to wygrana na obsługę informatyczną Frontexu ale przede wszystkim niezłe doniesienia w sprawie obsługi informatycznej ZUS.

Te artykuły również Cię zainteresują

Tu widać rozbieżność w notowaniach Asseco i jej rywala Comarchu, któremu ZUS naliczył nawet kary. Część zadań została także tymczasowo powierzona Asseco. Reakcja na wykresie jest imponująca, tym bardziej, że kurs dość długo dusił się pod oporem 50 zł. Wykres tygodniowy pokazuje szerszy obraz, według którego, w dłuższym czasie i mimo korekt, cena mogłaby zmierzać w kierunku maksimów z 2015 i 2016 roku, a więc okolic 62 zł.

Czytaj także: Synektik [SNT], Mercor [MCR] – Gorące spółki dnia 25.02.2019

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here