Naga MarketsFirma zajmuje się działalnością doradczą w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego, wytwarzaniem oprogramowania oraz dostarczanie oprogramowania i sprzętu komputerowego.

asseco w1

Na wykresie dziennym widać, że siła wzrostów jest naprawdę imponująca, a spółka jest chyba jedną z najjaśniejszych gwiazd naszego parkietu w ostatnim czasie. Podczas wczorajszej sesji wyrównany został poziom poprzedniego szczytu. Impet wzrostów jest tam duży, że należy liczyć się z pokonaniem tego poziomu, choć możliwe że będzie to poprzedzone niewielką korektą.

Co dalej z Asseco Poland ?

Po wybiciu aktualnego poziomu otwarta zostanie droga do kolejnego szczytu, który znajduje się minimalnie powyżej 55 zł. Wtedy pojawienie się korekty będzie jeszcze bardziej prawdopodobne, a obecny poziom oporu będzie wtedy najbliższym wsparciem.

Spółkę analizowaliśmy 15 października, kiedy cena oscylowała przy poziomie 44 zł, a także później 10 listopada wskazując na możliwy zasięg wzrostów.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here