Naga MarketsFirma zajmuje się działalnością doradczą w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego, wytwarzaniem oprogramowania oraz dostarczanie oprogramowania i sprzętu komputerowego.

asseco mn

Te artykuły również Cię zainteresują

Na wykresie miesięcznym od kilku lat utrzymuje się trend boczny, a cena oscyluje mniej więcej na stałym poziomie bez większych odchyleń. Kluczowa w inwestowaniu w tę spółkę zdaje się być strefa wsparcia okolic 40 zł, która od wielu lat zatrzymuje wszelkie spadki i tak była także ostatnim razem.

asseco d1

Na wykresie z interwałem dziennym od początku lipca trwa trend wzrostowy, który nabiera rozpędu. Całkiem nieźle respektowana jest linia trendu. Aktualnie mamy do czynienia z początkiem korekty. Wzrosty nie zatrzymały się na żadnym ważnym poziomie cenowym, stąd twierdzę, że to tylko ruch korekcyjny. Pierwszym wsparciem jest poziom ok. 45 zł – są to szczyty z kwietnia i maja, kolejne wsparcie kurs może znaleźć w linii trendu, choć siła wzrostów każe raczej przypuszczać, że korekta może być płytka, a wzrosty sięgać nawet 50 zł.Conotoxia

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here