Naga MarketsFirma zajmuje się działalnością doradczą w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego, wytwarzaniem oprogramowania oraz dostarczanie oprogramowania i sprzętu komputerowego.

asseco w1
Na interwale tygodniowym kurs spadł do poziomu poniżej 44 zł. Warto zauważyć jak często przy tym poziomie następował zwrot ceny ku górze. Spadki wyhamowały dokładnie w miejscu retestu pokonanej niedawno linii korekty.

asseco d1
Na wykresie dziennym widać dokładniej znaczenie retestu linii korekty. Ponadto mamy w tym miejscu wsparcie okolic 44 zł oraz jeszcze młodą linię trendu. Miejsce jest zdecydowanie prowzrostowe, choć kształty ostatnich świec wcale tego nie potwierdzają. Wygląda na to, że warto obserwować ten poziom i poczekać na klarowny sygnał powrotu do wzrostów.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here