Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Asseco Poland

Asseco Poland jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka oferuje rozwiązania dla sektora bankowego, branży ubezpieczeń oraz podmiotów administracji publicznej. ACP jest obecne w ponad 54 krajach na całym świecie i zatrudnia przeszło 20.000 osób.

Te artykuły również Cię zainteresują
Akcjonariusze ACP mogą zaliczyć miniony tydzień do udanych. Na wykresie spółki nareszcie nastąpiło odbicie od dolnego ograniczenia kanału w którym spółka przebywa od 2011 roku. Zakres formacji sięga 20 PLN, a każdy test jej ograniczeń niósł za sobą głębokie zmiany na wykresie. 

Na wykresie dziennym spółki dostrzegamy wybitą formację trójkąta. Piątkowa sesja zakończyła się 3,09% powyżej kreski przy niezgorszych obrotach. W połączeniu z testem i odrzuceniem dolnego ograniczenia kanału, wybity trójkąt zwiększa prawdopodobieństwo dalszych wzrostów na ACP.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Pierwszy opór mogą stanowić okolice 48,30 gdzie cena wyraźnie konsolidowała w czerwcu. Jeżeli popyt przeważy w tym miejscu wówczas niewykluczonym będzie test dotychczas nie domkniętej luki na wykresie.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here