Naga MarketsFirma zajmuje się działalnością doradczą w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego, wytwarzaniem oprogramowania oraz dostarczanie oprogramowania i sprzętu komputerowego.

assecopol w1

Wykres tygodniowy przedstawia szeroki trend wzrostowy. W ostatnim czasie doszło jednak do głębszej korekty. Kurs odbił się od poziomu wsparcia przy 50 zł. Jak widać, aktualnie cena z powrotem zaczyna spadać. Analizując obroty, widać że w czasie odbicia cały czas malały. Może to wskazywać na to, że była to tylko korekta i spadki mogą być kontynuowane.

assecopol d1
[pullquote]Sprzedawaj i kupuj – zarabiaj nie tylko na wzrostach akcji polskich spółek. Teraz to możliwe![/pullquote]

Wykres dzienny pokazuje, że strefa, która przez długi okres czasu pełniła rolę wsparcia – okolice 56 – 57 zł, zatrzymała korekcyjne odbicie. Taki układ może wskazywać na kontynuację spadków. Wydaje się, że kolejnej okazji do kupna można szukać dopiero w rejonie poprzedniego dołka czyli 50 zł. Być może właśnie tam powstanie jakaś formacja (np. podwójne dno), która ostatecznie zakończy ruch spadkowy.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURAUD – ruch w konsolidacji, kluczowe poziomy 1.6250 i 1.5900
Następny artykułPoranny komentarz makro – środa, 30 września
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here