Naga MarketsAsmodev wchodzi w końcową fazę prac nad Priest SimulatorNiezależne studio Asmodev, specjalizujące się w produkcji gier klasy indie premium o wyróżniającej się, mrocznej i romantycznej tematyce, finalizuje prace na nad trzecim tytułem – Priest Simulator. Gra opowiada historię wampira, który przypadkowo objął posadę wiejskiego księdza. Aby zaimponować kobiecie, w której się zakochał, postanawia zostać pierwszym papieżem-nietoperzem. Najnowsza produkcja studia jest paradokumentem w otwartym świecie, który w nietypowy sposób łączy kilka gatunków: shooter, RPG, zręcznościówkę i survival. Wydawcą gry jest Ultimate Games S.A., a jej premiera w formie Early Access jest planowana na początek przyszłego roku.

Asmodev coraz bliżej wdania kolejnej gry

Priest Simulator będzie składać się z około 100 misji, z czego przygotowanych w całości mamy 30. Wiele znajduje się na ostatnim etapie tworzenia, więc rzeczywisty stan realizacji projektu jest znacznie wyższy niż 1/3. Mamy wszystkie narzędzia, mechaniki, sztuczną inteligencję oraz grafiki potrzebne do przygotowania kolejnych zadań. Prace potrwają jeszcze kilka miesięcy. Grę wypuścimy we wczesnym dostępie, który będzie zawierał ponad połowę misji. – mówi prezes Asmodevu, Michał Jodłowiec.

Te artykuły również Cię zainteresują

Gracz będzie mógł się wcielić w rolę najbardziej uprzywilejowanej osoby w całej wsi – księdza. Do jego zadań będzie należało m.in. przeprowadzanie egzorcyzmów, udzielanie sakramentów i prześladowanie heretyków. W świecie gry odwiedzamy przeklęte domy, niszczymy wyposażenie, a z pozyskanych materiałów wytwarzamy przedmioty, które pozwalają na remont świątyni. Odpicowany kościół przyciąga wiernych, a ci pomagają nam w walce z szatanistami dowodzonymi przez potężnych hersztów.

Priest Simulator jest w pełni zdubbingowany, a topowych profesjonalnych aktorów można usłyszeć w trakcie cutscenek i audiologów. Napisanie scenariusza powierzyliśmy osobie, która doświadczyła opętania oraz nieudanych egzorcyzmów, więc proszę spodziewać się przyjemnych dreszczy konsternacji. Zupełnie jak podczas wspólnego fałszowania Barki w autokarze do Częstochowy. Gorąco polecam. – dodaje Jodłowiec.

Spółka tworzy gry od 2018 r., a każdy jej tytuł jest osadzony we wspólnym autorskim uniwersum tętniącym grozą i zakazaną miłością. Równolegle z pracą nad symulatorem księdza deweloper wdraża poprawki do Ultimate Summer – drugiej produkcji studia. Wersja demo miała premierę podczas jesiennej edycji Festiwalu Gier Steam. Gra, po uwzględnieniu uwag pierwszych graczy, ma pojawić się na platformie Steam jeszcze w tym roku.

Asmodev jest w trakcie procesu ubiegania się o dopuszczenie akcji do notowań na rynku NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here