Naga MarketsAsmodev udostępnił dziś Ultimate Summer na platformie Steam Ultimate Summer, druga produkcja spod skrzydła dewelopera tworzącego gry o oryginalnej, mroczno-romantycznej tematyce, trafiła do sprzedaży na platformie Steam w ramach Early Access. Gra pozwala wcielić się w rolę emerytowanego rzeźnika, którego spokojne wakacje zakłócił przypadkowy konflikt ze Zjednoczonymi Siłami Nieba, Piekła, Czyśćca, Cthulhu, Mięsożerców i Obcych. Rozgrywka jest ciekawym połączeniem dwóch różnych gatunków: shootera oraz tower defense. Wydawcą gry jest Ultimate Games SA.

Asmodev udostępnił Ultimate Summer w formie wczesnego dostępu

Wersja demo gry została opublikowana jeszcze podczas jesiennej edycji Festiwalu Gier Steam w październiku. Od tego czasu studio skupiało się na wdrożeniu poprawek, uwzględniając uwagi graczy, którzy zagrali w wersję demonstracyjną tytułu. Pełna wersja gry z m.in. nowym systemem audio, obsługą pada czy różnymi poziomami trudności ma ukazać się już za około 4 miesiące.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Nie przewidujemy “poważnych” zmian, jednak mamy w planach drobne urozmaicenia, które znacząco uatrakcyjnią rozgrywkę. Na pewno najwyższy priorytet ma optymalizacja. Chociaż od początku trzymamy rękę na pulsie, wciąż widzimy możliwości na ugranie większej liczby klatek. – komentuje prezes Asmodevu, Michał Jodłowiec.

Gra składa się z 14 misji, w których gracz za pomocą broni oraz pułapek musi stawić czoła Zjednoczonym Siłom w coraz to krwawszych bitwach. Materiały niezbędne do walki gracz może zdobywać, niszcząc elementy środowiska, a niszczyć w grze można niemal wszystko.

W Ultimate Summer gracz sam dokonuje wyboru taktyki. Polska masakra na Wyspie Zoo opiera się na ustalaniu proporcji strzelania, stawiania pułapek i budowania wież. Zwolennicy wyłącznie jednej z tych opcji również będą mogli ukończyć grę. – dodaje Jodłowiec.

Asmodev finalizuje także prace nad demem gry Priest Simulator. Deweloperzy obecnie skupiają się na wyeliminowaniu błędów, by oferowana rozgrywka była jak najlepsza, a gra ukazała się jak najszybciej. Najgłośniejszy tytuł z portfolio żywieckich deweloperów ma zaoferować ponad 100 misji, a premierowa wersja Early Access gry zaprezentuje już połowę z nich.

Spółka jest w trakcie procesu ubiegania się o dopuszczenie akcji do notowań na rynku NewConnect.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here