Naga MarketsAsmodev prezentuje demo gry Priest Simulator na platformie Steam Asmodev, studio specjalizujące się w produkcji gier klasy indie premium o wyróżniającej się, mrocznej i romantycznej tematyce, udostępniło w ramach jesiennej edycji festiwalu Steam Next wersję demonstracyjną gry Priest Simulator. Zaprezentowanie fragmentu pełnej wersji tytułu pozwoli żywieckiemu deweloperowi zebrać cenny feedback oraz powiększyć liczbę osób zapisanych na wishliście gry.

Asmodev prezentuje gry Priest Simulator 

W ramach trwającej od 1 do 7 października jesiennej edycji festiwalu Steam Next Asmodev zaprezentował wersję demonstracyjną gry Priest Simulator. Dzięki wydarzeniu Valve gracze mają możliwość wypróbowania dema oraz kontaktu z twórcą. Producent upiornych tytułów liczy na zebranie cennego feedbacku, który udoskonali finalną wersję tytułu.Wyciągamy wnioski, oglądając zapisy rozgrywek i czytając komentarze. Na razie nie pojawiło się nic groźnego, co zmusiłoby nas do drastycznej zmiany planów. Ludzie zgłaszają drobne błędy i sugerują niewielkie zmiany. Obawiałem się, że oberwie się nam za kilka rzeczy, które postanowiliśmy zrobić “po swojemu”, jak na przykład prostacki scenariusz i wulgarny dubbing, ale widocznie trafił swój na swego   – mówi Michał Jodłowiec, prezes Asmodevu.

Priest Simulator to flagowy tytuł żywieckiego studia. Pełna wersja gry będzie zawierać 100 misji, w których gracz wcieli się w rolę księdza-wampira. Do jego zadań będzie należało m.in. zwalczanie sekt oraz zawieranie sojuszy, które pomogą zapanować nad wiejską parafią i znajdującymi się w niej wiernymi. W świecie gry udzielamy sakramentów, odprawiamy egzorcyzmy oraz zdobywamy łupy, które pomagają w remoncie kościoła. Odpicowana parafia przyciąga wiernych, a ci pomagają nam w walce z szatanistami dowodzonymi przez potężnych hersztów.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cd projekt kurs akcji | kurs wirtualna polska | kurs dolara on line | notowania famur | biomed notowania | wykres bitcoina | cena funta |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here