Naga MarketsAsmodev pokaże Ultimate Summer  podczas jesiennej edycji Festiwalu Gier SteamNiezależne studio Asmodev, specjalizujące się w produkcji gier klasy indie premium o wyróżniającej się, mrocznej i często szokującej tematyce, jest na ostatnim etapie prac nad drugim tytułem z portfolio – Ultimate Summer. Wersja demo gry jest już gotowa, a studio skupia się na jej optymalizacji, poprawie błędów oraz balansie ekonomii. Premiera dema ma nastąpić podczas jesiennej edycji Festiwalu Gier Steam, który odbędzie się w dniach 7-13 października. Niedługo po nim gra trafi do sprzedaży w formule Early Access. Równolegle z pracą nad czterema produkcjami Asmodev ubiega się o dopuszczenie do notowań na NewConnect.

Asmodev kończy produkcję kolejnej gry. Debiut jeszcze w tym miesiącu

Spółka zajmuje się produkcją gier od 2018 r., każdy jej tytuł jest osadzony we wspólnym autorskim uniwersum łączącym w sobie elementy mrocznego fantasy i horroru. Prezesem spółki, a jednocześnie kierownikiem zespołu deweloperskiego, jest Michał Jodłowiec, programista oraz game designer, który zdobywał doświadczenie przy projektach gier m.in. Ultimate Games i Playway. Jest on również głównym akcjonariuszem spółki. Druga z kolei największa pozycja w akcjonariacie należy do Gaming Factory, który posiada w Asmodevie prawie 23 proc. udziałów

W Asmodevie stawiamy na śmiertelny brak poczucia humoru. Stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju uniwersum tętniące satanizmem, alkoholem i miłością. Ultimate Summer do tego uniwersum należy.  Po festiwalu, uwzględniwszy uwagi graczy, opublikujemy grę w formule Early Access – mówi prezes Asmodevu, Michał Jodłowiec.

Ultimate Summer to mix klasycznego shootera z tower defense. Gracz wciela się w postać emerytowanego rzeźnika, przychodząc z pomocą zbiegłemu z Piekła naukowcowi, którego budowę pralki do czyszczenia dusz starają się powstrzymać zjednoczone zaświaty. Gra będzie składała się z 14 misji, w których gracz za pomocą broni oraz pułapek będzie musiał stoczyć niejedną bitwę ze zjednoczonymi siłami Nieba, Piekła, Czyśćca i Cthulhu. Przedmioty niezbędne do walki gracz będzie mógł zdobywać, niszcząc elementy środowiska, a niszczyć w grze można niemal wszystko. Asmodev udostępni wersję demo podczas jesiennej edycji Festiwalu Gier Steam, wydarzeniu skupiającym uwagę na nadchodzących premierach.

Udział w festiwalu i wczesny dostęp powinny zwiększyć widoczność gry na platformie. Liczymy, że wersja demo i stream z rozgrywki pomogą podbić listę życzeń. Po premierze na PC rozpoczniemy port na konsole – dodaje Jodłowiec.

Studio pracuje jeszcze nad trzema produkcjami – własnymi oraz na zlecenie. Trzecią grą w uniwersum będzie Priest Simulator. Wydawcą tego tytułu jest także Ultimate Games. Zespół Asmodev, liczący obecnie 12 osób, równolegle pracuje także nad dwiema produkcjami na zlecenie Gaming Factory – Inquisitor: The Hammer of Witches oraz Booze Master.

Spółka jest w trakcie procesu ubiegania się o dopuszczenie akcji do notowań na rynku NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułEkopol podpisał umowę na realizacje pierwszego etapu budowy projektu deweloperskiego
Następny artykułOponeo [OPN], Auto Partner [APR] – Gorące spółki dnia
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here