Naga MarketsASCOIN – warszawski salon złota inwestycyjnegoChcesz pewnie zabezpieczyć swój kapitał na lata, inwestując w metale szlachetne? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj ASCOIN – salon złota inwestycyjnego w Warszawie oraz sklep internetowy.

ASCOIN – pewna inwestycja w metale szlachetne

Salon złota inwestycyjnego ASCOIN znajdujący się w Warszawie przy ulicy św. Barbary 4. To zdecydowanie unikalne miejsce na polskiej mapie podmiotów oferujących złoto inwestycyjne. Wyróżnia się nie tylko bogatą ofertą metali dostępnych na miejscu, ale również niespotykaną dotąd jakością obsługi. Odwiedzając warszawski salon ASCOIN Klienci mogą dokonać transakcji w otoczeniu światowej klasy dzieł sztuki takich artystów jak Pablo Picasso czy Edward Dwurnik, a o merytoryczną stronę zadbają nasi profesjonalni doradcy, którzy odpowiedzą na każde pytanie związane z rynkiem metali szlachetnych. O bezpieczeństwo naszych Klientów dba autorski system zabezpieczeń opracowany wspólnie z firmą ASCO Security, a komfort oraz dyskrecję transakcji zapewniają dwa autonomiczne VIP-roomy. Klienci z całej Polski mogą zrobić zakupy na stronie internetowej https://ascoin.pl/ równie wygodnie i bezpiecznie jak w warszawskim salonie.

Złote sztabki dostępne w ASCOIN

ASCOIN oferuje w swoim portfolio pełen zakres metali szlachetnych w formie inwestycyjnej. Podstawową i najczęściej rekomendowaną formą inwestycji są złote sztabki. W salonie ASCOIN można nabyć sztabki w dowolnym rozmiarze, zaczynając od masy 1 grama, na sztabie 1 kg kończąc, co powoduje, że inwestowanie w złoto można rozpocząć już od kwot rzędu 300 zł. Ciekawostką jest fakt, że w naszym salonie można kupić największą dostępną na rynku sztabkę złota o masie 400 uncji trojańskich, czyli około 12,5 kg. Wartość takiej inwestycji opiewa na kwotę około 2,8 mln zł. Do każdej sztaby sprzedawanej w salonie ASCOIN dołączany jest certyfikat autentyczności potwierdzający pochodzenie oraz próbę.

Złote monety – wygodna forma inwestycji dla każdego

Oprócz złotych sztab częstą formą inwestowania w złoto są monety. Złotych monet dostępnych w branży inwestycyjnej jest naprawdę wiele i niedoświadczony inwestor może mieć problem z wyborem tej właściwej. Sprawdza się tutaj zasada, że najprostsze rozwiązania często okazują się najlepsze, dlatego w ASCOIN rekomendujemy inwestowanie w najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne tematy takie jak: Australijski Kangur, Krugerrand, Kanadyjski Liść Klonowy czy Wiedeński Filharmonik. Są to monety o ugruntowanej pozycji na całym Świecie i w żadnym zakątku globu nie będziemy mieli problemu z odsprzedażą takich monet. Mniej popularnym w Polsce są monety bite przez Mennicę Stanów Zjednoczonych – Amerykański Orzeł i Bizon, natomiast są to produkty, które zabezpieczą nasz kapitał w takim samym stopniu i nie należy się ich obawiać podczas zakupów.

Na co zwracać uwagę przy zakupie metali inwestycyjnych?

O czym powinniśmy pamiętać, kupując złote monety i sztaby? Przede wszystkim o tym, aby nabywać kruszce w podmiocie o ugruntowanej pozycji. Ważnym aspektem jest fakt dostępności towaru „od ręki”. Duża ilość towaru w salonie powinna sugerować, że mamy do czynienia z podmiotem dysponującym dużym kapitałem własnym. Dla wielu Klientów transakcja natychmiastowa, gdzie wychodzą z salonu z towarem w ręku, jest jedyną formą zakupu kruszców. Większą cenę rekompensują mniejszym ryzykiem związanym z dostawą terminową. Należy unikać podmiotów, które oferują terminy realizacji liczone w miesiącach.

Salon Złota Inwestycyjnego oraz sklep internetowy ASCOIN, posiada w swojej ofercie szeroki wybór produktów w dostawie natychmiastowej, zarówno złota jak i srebra inwestycyjnego.

Artykuł partneraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here